SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Włodarczyk vs Danny Green

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16540

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
zgdzam się - Lebiedev mógł by pasować Włodarczykowi. Palacios ryzyko - ale jak ma jaja Krzyś to da ten rewanż. Huck może być za silny i za agresywny, dla Włodarczyka, który nie potrafi kontrować i oddawać podczas wymian tylko stoi zbiera wszystko na gardę. W sumie Lebiedev serio fajna opcja jak by tak pomyśleć - tylko czy rusek to przyjmie ?

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Zgadzam się...

Ze znanych:Lebedev.

Moga też wkręcic ludzi na walkę z Shane Cameronem,który by Włodarowi "leżał".Może BJ Flores...

Shane Cameron i BJ Flores do pokonania,a Lebedev twarda walka...Ewentualnei Alexeev...

http://boxrec.com/ratings.php?sex=m&division=Cruiserweight&pageID=1


BJ Flores,Shane Cameron,Alexander Alexeev,Enad Licina,odpowiadali by mu....I koniec...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-11-30 14:41:16

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-11-30 14:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
a tym czasem :

Dzisiejszą potyczkę Krzysztofa Włodarczyka (46-2-1, 33 KO) z Dannym Greenem (31-5, 27 KO) z uwagą obserwował Francisco Palacios (21-1, 13 KO). Portorykańczyk jest obowiązkowym pretendentem do pasa WBC w kategorii junior ciężkiej i z niecierpliwością czeka na szansę rewanżu.

W kwietniu "Czarodziej" przegrał z "Diablo" niejednogłośnie na punkty, a werdykt wzbudził wiele kontrowersji.

O dzisiejszym zwycięstwie Polaka na australijskiem ziemi zadecydowała kondycja - uważa Palacios.

- To była świetna walka. Greenowi zabrakło paliwa i "Diablo" to znakomicie wykorzystał. Jestem następny w kolejce do walki z Włodarczykiem. Nie będę miał problemów z kondycją. Zabiorę pas, który mi się należy. Tym razem nadejdzie czas "Czarodzieja"! – opowiada pewny siebie Palacios.

Pięściarz ze stajni Dona Kinga rozpoczyna niebawem przygotowania i liczy, że wkrótce po raz drugi zawita do naszego kraju.

- Jestem gotowy na rewanż. Rozpoczynam przygotowania. Będę silniejszy, szybszy i bardziej agresywny od Włodarczyka. "Diablo" jest tym samym pięściarzem co wcześniej. Zawsze był dobry, ale jestem od niego lepszy. Do zobaczenia w Polsce, niech Bóg was błogosławi! – zakończył 34-letni bokser.



Rozmawiał: Piotr Jagiełło


"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 316 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21373
A może Roy Jones Jr ?

Force !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Na miejscu Palaciosa wybłagał bym Kinga aby wygrał przetarg na walkę. W Polsce go z nowu oszukają...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6107
A mnie ta juniorciężka wogołe nie kręci mimo ze kiedys widzialem walkę Wlodarczyka na żywo.

Kategoria cięzka to jest to i nazwiska: Tyson,Lewis,Holyfield,Kliczko
Te nazwiska znają nawet dzieci

A czy zna ktoś nazwiska z pólciezkiej? Oprocz Włodarczyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Włodarczyk nie jest w półciężkiej

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nawet nie chce mi sie oglądać całej walki, obejżałem TKO.
No i w sumie tego się spodziewałem, ale jak obejże to powiem czy widze jego szanse z Lebiedievem (ja go cenię).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Pawelec, Tyson i Lewis są już dawno na emeryturze, a jak już podchodzisz do sprawy historycznie to Holyfield też zaczynał w cruiser i miał tam parę niezłych walk.

Co do walki Włodarczyka... cóż, skończył jak trzeba, ale to co było przedtem trzeba poprawić. Myślałem że dwie walki z Cunninghamem i ostatnia z Palaciosem nauczyły go że ustawianie przeciwnika na jeden cios i przegrywanie w międzyczasie rundy za rundą to nie zawsze skuteczna technika, a on tymczasem dawał się punktować Greenowi w niektórych rundach wyprowadzając chyba nie więcej niż 10 ciosów.

Miał też nieco fuksa że Greenowi od 8 rundy zaczęła siadać kondycja i w końcu znieruchomiał na tyle że dał się trafić potężnym prawym od którego się wszystko zaczęło... ale do cholery jeszcze 4 minuty i byłaby decyzja, która nawet bez żadnych kantów pewnie poszłaby dla Australijczyka. Teraz pewnie komentatorzy będą pieprzyć że taki był plan i zachwycać się nad taktyką Diablo czy Łapina, a jak było naprawdę każdy widział.

Ale przede wszystkim gratulacje, bo koniec końców wygrana bezdyskusyjna, a walka ekscytująca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Haha, jestem 200 zł do przodu! Dzięki Diablo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga w Poznaniu

Następny temat

potrzebuje pomocy na temat boksu

WHEY premium