SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Włodarczyk vs Danny Green

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16541

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A słyszał ktoś co Łapin powiedział Krzychowi w przerwie? Bo coś tam Kostyra wspominał że go solidnie obsobaczył;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Hehe nie prorok MMA ale faktycznie tym razem wytypowałem słusznie

Damixxx nie wiem skąd ten mega optymizm?!
Ludzie Krzysiek to najsłabszy mistrz w CW walczył na prawdę słabiutko i zatrzymuje swój pas tylko dzięki słabej kondycji Australijczyka.
Nie widzę Diablo z żadnym mistrzem w CW a Palaciosa niech się lepiej wystrzega.
Ludzie kochani z Greena jest taki cruiser jak z Adamka prawdziwy ciężki. Cieszy mnie zwycięstwo Krzyśka ale bądźmy obiektywni!!!! Z czołówką swojej kategorii wagowej nie ma on czego szukać po prostu. Brawa za zwycięstwo bo to nasz jedyny mistrz obecnie i chwała mu za to i za na prawdę ładne KO jakie zaserwował padniętemu i wycieńczonemu Greenowi. Ale patrzmy realnie! Pisałem kilka stron wcześniej, że ludzie popadną w duży optymizm po tej walce i że to była zasłona dymna bo Green nie jest żadnym wyznacznikiem!
Krzysiek dostał ode mnie plusa za KO. Ale jego akcje urosną w moich oczach dopiero wówczas kiedy to pokona chociażby Tarvera czy Palaciosa, nie pisze tu już nawet o Hucku czy Lebedeve!


Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-11-30 13:44:35

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Nic dodać, nic ująć.

The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Brawo dla Diablo Walka od początku nie układała się po jego myśli, ale rywal osłabł i w końcowych rundach udało się go skutecznie trafić Pas zostaje w Polsce, a Green idzie na emeryturę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a czy ja pisalem o wrazeniach po walce? radosc ze zwycięstwa to jedno, a całokształt walki to drugie

jesli ktoś liczyl ze Diablo moze wygrac na pkt to gratuluje

Green jest szybszy, walczył u siebie,

Diablo zrobił to co miał zrobić, szukac KO

ja spokojnie widze Diablo w walce chociazby z Lebiedevem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
brakło mi agresywności i ponawiania ataku - kontr i wchodzenia w niektóre wymiany... Krzysiek miał zrywy, ale pojedynczych dynamicznych, fajnych akcji - gdy by potrafił to łączyć w dłuższe akcje, gdy by był bardziej agresywny serio był by najlepszy na świecie w tej kategorii - w tej chwili nie widzę jego wygranej np z M.Hukiem

no ale potwierdza się, że ma czym przyp******ić chłopak hehe gratulacje i ciesze się ze zwycięstwa Krzyśka

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Każdy robi tutaj z siebie znaFcę boksu...A nikt nie patrzy kto pierwszy wytypował wynik w temacie wogóle radzę przeczytać cały temat od deski do deski...Ja-TKO po 10 rundzie...I weszło,bo to nie KO,ale TKO...Green wstał na 9,ale sędzie przerwał,wynik widnieje jako TKO...

Green moze wyboksować Diablo,ale ma mniej skilli niz Palacios i Krysziek zaryzykuję i znokautuję(weszło).

Ozzywiście żartuję,joke,ale miałem rację Robie sobie jaja...Ale.

Co do walki,proszę nie zwalajcie tego na lucky punch...Czy zadaliscie sobie trud i obejrzeliście poprzednie walki Greena ? Większosć przegrywał przez kondycję lub siadał w wygranych....Jeśli coś sie zdarzyło wiele razy,to jaka jest szansa,ze zdarzy sie znowu ? Duża...Kondycha Greena,to reguła...

Green ogrywał Włodarczyka na punkty...Wg mnie w rundach 8-2 dla Greena...Ale gdy już siadła kondycha zabrakło techniki i cwaniakowania...Próbował,ale nie poradnie...

Co do Włodarczyka...Zgadzam się z przedmówcami...Włodarczyk i tak osiaga więcej niż może...Z całym szacunkiem dla Krzysia....Ale to był jedyny dobry ostatni rywal dla Krzysia stylowo i marketningowo...

Hernandez,Tarver go wyboksują,problematycznie,ale jednak,tak...Większe szanse z Hernandezem,ale i tak nikłe...Huck jest duży i chyba silniejszy...Afolabi za dobry....Masternak ma styl boksera...Jakie macie opcje dla Krzysia na nast. walkę ?

LEBEDEV VS DIABLO

Green walczył na wstecznym,bo był za silny DIablo...Zobaczcie jaka miał twarz Green mimo tego,że on wiecej trafiał...

Czekam teraz na to jak Helenius zniszczy Chisorę...



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-11-30 14:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Jak dla mnie to teraz powinien być rewanż z Palaciosem. Potrzebne jest to Włodarczykowi - z tym, że po tej dzisiejszej walce, która miała być przełomem obawiam się, że druga walka może wyglądać zupełnie tak jak pierwsza...

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Tyle,że Włodar będzie miał problemy z

Palaciosem,Afolabim,Hernandezem,Tarverem...Bo oni maja skille...


Nie oszukujmy się...Skoro punktował go ograniczony Green,to co oni ?

To juz lepiej Hucka i Lebedeva dać...Ale oni dla mnie też będą faworytami...


Chodzi o takiego rywala by nie stracić pasa,a walka się sprzedała...Green był ostatni...

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-11-30 14:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Lebedev vs Diablo....a po walce urządzić między nimi konkurs na mistera universum

Poważnie mówiąc ciekawa opcja. Dwóch sztywnych kołków z twardymi szczękami i mocnym ciosem. Może wyjść z tego albo krwawa jatka albo, co bardziej prawdopodobne 12 rundowe szachy z kilkoma mocnymi bombami na rundę.

Wydaje się, że Lebedev jest ostatnim odpowiadającym stylowo zawodnikiem dla naszego Diabełka.

Co do Hucka to sam nie wiem. Wydaje się, że zrobił wyraźny postęp. POza tym on nie będzie miał zapewne okazji bronić tytułu z Diablo, gdyż, jeśli dojdzie do obowiązkowej obrony to Afolabi wbije go w gów...

The bigger they come. The harder they fall.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga w Poznaniu

Następny temat

potrzebuje pomocy na temat boksu

WHEY premium