SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Włodarczyk vs Danny Green

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16531

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Nie porównuje całej kariery tylko ostatnią walkę. Mniejsza o to, mnie również zdenerwowały te wywiady Krzyśka i to, że szedł w zaparte jako , że to on wygrał te walkę. To było żenujące i najgorsza z opcji jaką mógł wybrać. Ale teraz trzeba dać mu szansę pokuty za grzechy, teraz dobra walka z Greenem, unifikacja z Hernandezem lub z Huckiem no i może grzechy zostaną mu przebaczone. A no i jeszcze rewanż z Palaciosem (tylko nie wiem czy aby w tej kolejności)

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
licze na diablo ze wygra jak narazie to jedyny mistrz z kraju wiec niech tam ostro cisnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wolał bym mieć przegranego boksera który włożył serce i całego siebie w walkę, dał dobrą wojnę, niż takiego mistrza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Buzia w buzie.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Różnica w warunkach fizycznych spora...Ciekawe czy Green będzie umiał wyboksować Diablo...Bo jak pójdzie sie bić,to nie wygra...

A boxrec podaje różnicę jednego centymetra...Haha

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-11-24 21:37:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
mnie zaczynają łapać obawy, że Krzychu znowu nie będzie zadawał ciosów :-/ Green będzie atakował, a Diablo za podwójną gardą i co jakiś czas wystrzeli jakimś mocnym ciosem - obym się mylił..

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja jestem pewien, że Diablo w tej walce zada więcej ciosów niż w tej z Palaciosoem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531




Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Green to spoko koleś z jajem . A Diablo taki jakby spięty... Zresztą nie pierwszy raz mam wrażenie, że nie wie czasem jak się zachować. Taki zdezorientowany jest trochę, zresztą przy Palaciosie też taki był.
Mam nadzieję, że na ważeniu nie usłyszę kultowego już okrzyku, ajem de czempion

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-11-25 17:34:17

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
tak jak pisałem na pierwszej stronie, green jest spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav Maga w Poznaniu

Następny temat

potrzebuje pomocy na temat boksu

WHEY premium