SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HRIUNOW CHCE, BY LEBIEDIEW I WŁODARCZYK WALCZYLI O PAS WBC W MOSKWIE

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Władimir Hriunow, menedżer Denisa Lebiediewa (22-1, 16 KO), chciałby doprowadzić swojego podopiecznego do kolejnej walki o tytuł mistrza świata. Wybrał nawet potencjalnego przeciwnika dla Rosjanina. Jest nim czempion WBC, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (45-2-1, 32 KO). Wczoraj w tej sprawie rozmawiał z promotorem Polaka, Andrzejem Wasilewskim...

- Właśnie rozpocząłem pracę nad doprowadzeniem Denisa do kolejnej walki o mistrzostwo świata - zapowiedział rosyjski menedżer. - Wczoraj w tym celu rozmawiałem telefonicznie z Wasilewskim, promotorem Krzysztofa Włodarczyka. Słysząc w słuchawce nazwisko "Lebiediew", natychmiast odpowiedział "nie", ale po dłuższej chwili zadał mi pytanie "za ile?" - z uśmiechem mówił Hriunow.

- Od ponad roku mówi się o turnieju, w którym wystąpić ma sześciu najlepszych pięściarzy wagi jr. ciężkiej na świecie. Mój zawodnik zyskał sobie szacunek kibiców i ekspertów, więc być może kolejna walka Denisa odbędzie się właśnie w ramach "Super Six"? Zrobię wszystko, by ewentualny pojedynek Denisa o tytuł mistrza świata WBC odbył się w Moskwie. W tym celu 7 czerwca będę osobiście rozmawiał z prezydentem Jose Sulaimanem i jego synem - zakończył Hriunow.


bokser.org

Moim zdaniem do walki nie dojdzie Wasil wie,że straciłby mistrza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
To oczywiste ,że nie dojdzie. Ajem de czempion nie dopuści!!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Haha- jak to czytałem na bokserze, to aż mnie skręcało ze śmiechu- od razu widziałem jak Wasyl odbiera telefon:
Wasyl- słucham
Hirunov- chcemy walki o mistrzostwo z Krzyskiem
W- a kto ma z nim walczyć?
H- Lebiedev
W- Nie!!!!!!
H- nie to nie!
W- a za ile?


ale wiocha

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
lepiej,żeby już lebiediew miał ten pas
swoją drogą mogliby się postarać o walkę rewanżową z Huckiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14919
HAHAHA Macko, dokladnie! Tak to musiało wyglądać, bieda piękna!
Ja też wątpię żeby Diablo (Diabolo - cos się dzieje) zdecydował się na ta walkę, ża duże ryzyko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
chciałby, chciałbym, chciałbym i jeszcze raz chciałbym tej walki, bardziej niz walki Diablo z Masterem bo w przypadku starcia z Lebiediewem porażka i to przez cięzkie KO jest bardzo prawdopodobna

nie lubie Włodarczyka i chce żeby dostał baty, ot co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
od mastera też by dostał ostre baty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Zobaczymy, z jednej strony jest to owszem spore ryzyko.

Z drugiej strony Włodarczyk ostatnio nie zachwyca. A skoro sędziowie muszą mu ratować tyłek już nie tylko z Cunninghamem jak parę lat temu, ale nawet z Palaciosem, to lepiej przegrać z Lebedevem niż z kolejnym zawodnikiem typu Palacios. Zarówno pod względem $$$ jak i ewentualnej kariery potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Lebedev to idealny rywal dla Włodarczyka- Diablo by dostał ciężkie KO ku uciesze wielu naszych rodaków, w tym mnie. Nigdy Włodarczyka nie lubiłem, bo jest pyszałkowaty i nudno walczy, ale po tej ostatniej "walce" to naprawdę życzę mu solidnego łomotu na ringu. Dla mnie Włodarczyk to jest zdecydowanie najsłabszy na dzień dzisiejszy mistrz świata CW.

Co do Masternaka- to dobry zawodnik, ale nie rozumiem tych zachwytów nad nim skoro mamy dużo lepszego cruisera, który pokonałby zarówno Diablo jak i Masternaka. Tym zawodnikiem jest oczywiście Paweł Kołodziej. Chętnie bym zobaczył jego walkę z Lebedevem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 532
Niestety kolego ty Pawła chyba w akcji nie widziałeś.
Ten gość nie umie się bić. Nie mówię o technice i innych wyuczonych rzeczach, on po prostu nie umie się bić, nie ma siły , szybkości NIC.
Paweł Kołodziej to zwykły człowiek z ponad przeciętnym wzrostem który sobie trenuje boks, a to ,że robią z niego "gwiazdę-nadzieję" oraz że walczy profesjonalnie nie ma znaczenia. To jest zwykły człowiek ze wzrostem, 100 lat trenowania boksu nic mu nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Mało to wszystko patriotyczne z naszej strony, ale Diablo sam sobie zapracował na takie stanowisko kibiców.

Swoją drogą jak nie Lebiediew i nie Master wciąż niewyjaśniony temat to rewanż z Palaciosem, coś wiadomo na temat ew. walki rewanżowej?

Obóz Włodarczyka nie wiem czy będzie w stanie wymigać się od którejś z powyższych walk bo presja na walkę Włodarczyka z kimś dobrym będzie rosła, bo jeżeli Włodarczyk jako pięściarz chce coś znaczyć nie może wziąć łatwej walki. Po ostatniej z Palaciosem kolejna słaba walka to strzał w stope pod względem marketingowym przede wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KHAN vs JUDAH 23 LIPCA W LAS VEGAS

Następny temat

Kimbo Slice na ringu bokserskim :)

Wiecej