SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna w młodym wieku

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Witam. Zaczynam nowy temat, ponieważ szukając po różnych forach nie znalazłem niczego fachowo opisanego. Otóż chciałbym dowiedzieć się czy kreatyna w wieku 15 lat może zadziałać i czy będą zadawalające efekty. Najlepiej jak ktoś już próbował niech napisze zakupiłem Kreatyne Monohydrat 1250 w kapsułkach firmy olimp. Zapraszam do dyskusji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Zeby po kreatynie byly efekty potrzebna dieta z nadwyzka kaloryczna. Bez diety kreatyna nie podziala. Wiem co mowie bo w Twoim wieku tez sie za kreatyne bralem i stwierdzilem ze `nie dziala` ale to bylo spowodowana brakiem diety i slabym treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3696
Pytanie bardziej na dział junior :)
Wszystko jest, tylko poszukać trzeba
https://www.sfd.pl/[FAQ]Pytania_i_odpowiedzi_dotyczące_suplementów_oraz_odżywek._-t916866.html 

„Głodni prawie nigdy nie zostaną nakarmieni,
a zdesperowani prawie nigdy nie dostaną tego, co jest im potrzebne.”

"I live by 'Go big or go home.' That's with everything. It's like either commit and go for it or don't do it at all. I apply that to everything. I apply that to relationships, I apply that to like sports, I apply that to everything. That's what I live by. That's how I like it." - Paul Walker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Trenuje 5 miesięcy, moja dieta składa się głównie z węglowodanów i białka. Czas treningu to ok 45-60 min

Zmieniony przez - Silny111 w dniu 2013-05-19 16:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Ale nie wiesz ile BTW i kalorii spozywasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Kalorie to tak do 2500 będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
USgorn
Zeby po kreatynie byly efekty potrzebna dieta z nadwyzka kaloryczna. Bez diety kreatyna nie podziala. Wiem co mowie bo w Twoim wieku tez sie za kreatyne bralem i stwierdzilem ze `nie dziala` ale to bylo spowodowana brakiem diety i slabym treningiem.

polecam artykul http://potreningu.pl/artykuly/87/czy-kreatyne-mozna-stosowac-w-okresie-odchudzania-i-redukcji 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 208
Czytałem na ten temat bardzo dużo, dlatego poruszyłem ten temat, żeby powiedział mi ktoś, kto bierze(brał) ile i z czym brać, żeby działało jak najlepiej i przy okazji nie szkodziło mi na nerki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
Najlepiej brać codziennie po 5g krety ;] przez cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Oprócz bilansu kalorycznego ważna jest też jakość posiłków, jeśli chodzi o te wakacje to trochę za późno na robienie formy na kreatynie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Kar91
USgorn
Zeby po kreatynie byly efekty potrzebna dieta z nadwyzka kaloryczna. Bez diety kreatyna nie podziala. Wiem co mowie bo w Twoim wieku tez sie za kreatyne bralem i stwierdzilem ze `nie dziala` ale to bylo spowodowana brakiem diety i slabym treningiem.

polecam artykul http://potreningu.pl/artykuly/87/czy-kreatyne-mozna-stosowac-w-okresie-odchudzania-i-redukcji


Dobra ale na redukcji bierzesz kreatyne w innym celu a oprocz tego na odchudzaniu nadal dbasz o dostarczenie wszystki makroskladnikow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem suplement, numer exp

Następny temat

małe pytanko

WHEY premium