SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
góra jak zwykle super, mimo że przed redukcją ,
przydałaby się jeszcze separacja na nogach - może pomóc przygotowanie do czerwcowych wykroków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131002
drazekm - super filmik!
Brzuch to był prawie zawsze ale teraz widać klatę, bicepsy no i napakowane nogi!
Nie tylko uda ale i łydki!
Właściwie to jesteś bez braków sylwetkowych.
Jestem pozytywnie zaskoczony! l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Super forma!!!Powodzenia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627535
No zaraz - ale ja znowu czegoś nie rozumiem. Brzucho super i w ogóle sylwetka niezwykle estetyczna. Nawet "fryzura" pasuje do całości i podkreśla osobowość, którą nie raz na forum mogliśmy poznać:)
Ale jak to "bez braków sylwetkowych"? Ja tam klatki nie widzę. Sorry.
Nie zebym się czepiała...

Za to nóg pamiętam ze takich w zeszłym roku nie było!!!! obejrzałam filmik jeszcze raz i w tym punkcie zgadzam się. Ale piersiowych nie widzę.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-04-25 18:07:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Fajna sylwetka i krata też już jest ładna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzieki Wszystkim za komentarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12129 Napisanych postów 30541 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131002
Paatik
No zaraz - ale ja znowu czegoś nie rozumiem. Brzucho super i w ogóle sylwetka niezwykle estetyczna. Nawet "fryzura" pasuje do całości i podkreśla osobowość, którą nie raz na forum mogliśmy poznać:)
Ale jak to "bez braków sylwetkowych"? Ja tam klatki nie widzę. Sorry.
Nie zebym się czepiała...

Za to nóg pamiętam ze takich w zeszłym roku nie było!!!! obejrzałam filmik jeszcze raz i w tym punkcie zgadzam się. Ale piersiowych nie widzę.



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-04-25 18:07:50
Nie żebym się czepiał ale na samym początku filmiku (zanim podniesie ręce do pozy mięśnie brzucha i ud) widać, że mięśnie piersiowe są dosyć duże jak na taką masę ciała i takim wzroście. W pozie gdy dłonie są na głowie u kulturysty ekstremalnego mięśnie piersiowe też nie są imponujące - a u drazekm nawet wtedy je widać. (Nie można oczekiwać takich mięśni jak piersi u kobiet hojnie obdarzonych przez stwórcę.)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Powodzenia!
Widzę, że zdjęcia "po" już wrzucone.

Jak miska?
Będą foty posiłków? Zachęcam!

W dziale CF/PALEO jest challenge i wstawiają foty wszystkich dań Powinno się fajnie rozkręcić
Bankowo podbije Ci to wejścia w temat!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12185 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627535
No dobra - naoglądałam się tych kulturystów w tej pozie i faktycznie wyjątkowo niefajna dla klatki. Drazekm - sorry, nie miałam racji. Poza mnie zmyliła...
Czyli cały jesteś super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Paatik ja sie nie obrazam,nawet gdybys nic nie wyjasniala byloby git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+35 Zgubić brzuch i wzmocnić mięśnie jednocześnie?

Następny temat

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

WHEY premium