SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato 2018 wg drazekm modul I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
500g chleba i 2 bułki, a na ile godzin?

W pracy jestem 8h,do pracy wyjezdzam dwie godziny wczesniej i przed robie trening na drazkach.
Po pracy jestem w domu po prawie poltorej godzinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
panteon
500g chleba i 2 bułki, a na ile godzin?


panteon - to i tak nie dla Ciebie opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12184 Napisanych postów 22026 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627527
Kabo a może to drazekm ma dobrą diete a nie my? O Tobie się nie wypowiadam, ale ja wyglądam jakbym się białym chlebem odżywiała a drazekm jakby moje zdrowe papu wcinał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
teoretycznie możliwe, to sprawa indywidualna, dla drazekm to działa ale obstawiam, że na panteona raczej nie zadziała, inny typ budowy, inny metabolizm,
ale to moja teoria, nie musi być prawdziwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wiem ze nie odzywiam sie zdrowo,ale cala tajemnica nie opiera sie na tym.co jem tylko na bilansie kalorycznym,byl na plus to przybieralem,gdy bede chcial zzucic bedzie na minusie.
Moja zona obecnie korzysta z mojego doswiadczenia spozywa mniejsze posilki a czesciej tez niczego sobie nie odmawia dodatkowo trenuje w domu aeroby i przez kilka miesiecy zrzucila 4kg,bedzie mogla bez wstydu nad jezioro zalozyc dwuczesciowy kostium.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-26 16:15:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mechanizm jest bardzo prosty przez czeste i mniejsze posilki kurczy sie zoladek i przyspiesza przemiana materii.Aeroby tez pomagaja bo co daje ze obetniemy kalorie jak prawdobodobnie i tak mamy ich za duzo gdy nie mamy wysilku fizycznego w codziennym zyciu lub jest go niewiele.Puenta jest taka mniej zrec i wiecej spalac.Myslalem ze na zonie to nie zadziala bo juz hormony nie pracuja od roku,ale okazalo sie ze to niema znaczenia minus to minus bez wzgledu kogo.w jakim wieku i jak hormony pracuja.Oczywiscie na poczatku jest "bol" jak to mniej jesc jak zoladek rozepchany i pusty ale jak sie to wytrzyma to idzie sie przyzwyczaic,to chyba tak samo jak z rzuceniem palenia ?,ale nie wiem bo nie palilem.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-26 16:34:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
@Drazekm przyznaj się z czego pieczesz ten anaboliczny chleb, wiele osób nie uwierzy że rozwiązanie jest takie proste: wystarczy mniej żryć;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie bój się Kabo!!

Zdrowo czy niezdrowo to ciężko ocenić.
Przynajmniej jeśli chodzi o taką górę pieczywa

Znam osobiście dwie osoby, które zrobiły formę na kanapkach - jeden się odchudził, ale jadł naprawdę mało! Podobnie jak Drazekm.

Po nocce w pracy:
10:30 herbata z miodem + szprot w pomidorach+ kromka chleba z masłem
12:30 zupa fasolowa
15:30 groszki ptysiowe (80g)
17:00 jogurt naturalny
19:30 jogurt naturalny
22:30 3 racuchy z jabłkiem (małe)

Praca na rano:
06:40 kromka chleba
09:30 herbata z miodem + kromka chleba z serem
12:00 zupa fasolowa
13:00 3 placki ziemniaczne
15:00 chrupki kokosowe kupiec
19:30 herbata z cukrem + 2 kromki chleba z pasztetem
22:30 3 placki ziemniaczne

Naturalny ektomorf (lat 32), tylko brzuch złapał, bo się zasiedział przy kompie.. z 75kg do 68 poleciał w ciągu "sezonu"

Ćwiczył siłkę/boks/CF, w zależności od grafiku w pracy chodził lub nie chodził na to wszystko..

Drugi kumpel (lat 30), chudy był, a teraz wygląda jakby z siłki nie wychodził - zdrowa dopakowana sylwetka (nie, że "kark"), z nim czasem na drążkach ćwiczę.
jajecznica z 3-4jaj + 1-2 bułki
chleb z pasztetem - 6 kromek (czyli 3 podwójne kanapki; różnie to ludzie liczą)
Jabłko, jogurcik,
ziemniaki + schabowy (albo makaron z mięsem)
kluski śląskie ze śmietaną..
Nie wiem jak to się stało, że urósł.. Z czego mięśnie się budowały..

Redukcję, to jeszcze jestem w stanie pojąć na takim menu, ale dobrą masę, to już nie..
Jeść tak i się nie zalewać - jak ktoś może to ok, ale rosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Lukoluko
@Drazekm przyznaj się z czego pieczesz ten anaboliczny chleb, wiele osób nie uwierzy że rozwiązanie jest takie proste: wystarczy mniej żryć;D

Nie nie tylko,jeszcze wiecej spalac bo mimo ze mniej bedziesz jadl to i tak jeszcze mozesz byc na plusie.
W posilkach latwo obliczyc kalorie a jak obliczysz ile ich spalasz przez cala dobe czy moze nie za malo?



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-26 19:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Nie bój się Kabo!!

Zdrowo czy niezdrowo to ciężko ocenić.
Przynajmniej jeśli chodzi o taką górę pieczywa


Zalezy jak tą gore rozplanujesz,jesli zjadlbys na raz to przytyjesz,ale jak podzielisz na 8 czesci to juz ta gora nie przeraza i pewnie taka 1/8 bys sie nie najadl i za godzine mozesz znowu1/8 :) i co zgadza sie skurczysz zoladek i rozkrecisz metabolizm ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

+35 Zgubić brzuch i wzmocnić mięśnie jednocześnie?

Następny temat

Krata na Lato 2018 moduł II miesiąc maj

WHEY premium