SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata do września

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1697

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

75

Wzrost

182

Staż treningowy

ok 2 miesiące

Obwód klatki piersiowej

99

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

5 razy w tyg rowerek

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

ryba

Preferowane formy aktywności fizycznej

wszystko

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieta redukcyjna

Możliwosci finansowe

ok 150 zł

Cel/problem/opis

jako taki zarys mięśni, cudów nie oczekuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
Siema! Mam pytanie, czy dałbym rade zrobić coś a'la kaloryfer na brzuchu do września przy treningu



5 minut przerwy



przy ok 1-1,5 godz roweru dziennie, jak jest pogoda godzina gry w piłke, do tego dieta wysokobiałkowa.
zdjęcie brzucha : http://zapodaj.net/b7f47633c4b8e.png.html
Do tego piję białko jak są braki w diecie, biorę 3 kaps thermo shape 2.0 dla lepszego spalania. Tym sytemem ćwiczę już jakiś tydzień, zależy mi na ogólnym wyglądzie w nowej szkole :) Acha mam jeszcze w domu jeżeli chodzi o brzuch ławkę skośną. Oprócz treningu brzucha ćwiczę normalnie 4 x w tygodniu inne partia normalnym treningiem już tak na serio ok. miesiąca. Moja tkanka tłuszczowa wynosi ok 17,4%. Dam rade tym treningiem zarysować jako tako brzuch do września? Jeżeli jakoś możecie to proszę o poprawe mojego treningu jeżeli chodzi o brzuch. Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Jak się postarasz to dasz radę, jak dieta wygląda ? Rozpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
http://zapodaj.net/4aafbdc59a73b.png.html tutaj jest dieta, zaraz cały trening rozpiszę, jak możecie poprawcie co jest źle :) dobre rady mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
przepraszam za double post :) Współczynnik BMR 1900.36
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3278.12
Węglowodany 55% 1802.97kcal = 450.74gram
Białko 15%% 491.72kcal = 122.93gram
Tluszcz 30% 983.44kcal = 109.27gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
trening:
Klata + bic:
wyciskanie na poziomej 3 s 12 pow
trozpietki na poziomej 4 s 12 pow
wyciskanie sztangielek skos 3 s 12 pow
rozpietki skos 3 s 12 pow

uginanie ramion ze sztanglielkami stojąc 4 s 12 pow ( 2 s podchwytem 2 młotkowym)
uginanie ramion na kolanie 4 s 12 pow

barki + tric :
sztangla stojąco nad głowę 3 s 12 pow
sztangielki na siedząca z sublimacją 3 s 12 pow
wznoszenie sztangielek 3 s 12 pow
podnoszenie sztangli pod brodę 3 s 12 pow

wyciskanie w wąskim uchwycie 3 s 8 pow
wyciskanie sztangielki francuskie 3 s 8 pow
pompki odwrote 4 s 12 pow

plecy + przedramiona

wiosłowanie sztangą 3 s ( 12, 10 , 8)
martwy ciąg 3 s 10 pow
podciąganie sztangli w leżeniu (sztangla pod ławką i ją w leżeniu unoszę do góry) 3 s 12 pow
wiosłowanie sztangielkami w opadzie tułowia 4 s 12 pow
wznoszenie barków 3 s 20 pow

przedramiona 3 s 15 pow

nogi;
syzyfki 3 s 12 pow
hack przysiady 3 s 12 pow
wykroki ze sztangielkami 4 s 10 pow
uginanie nóg w leżeniu na ławce (mam taką wkładkę do ławki - maszyna na nogi) 3 s 12pow

wspięcia na palcach ze sztangą 4 s 15 pow

sprzęt jaki posiadam :
70 kg obciązenia
2 sztangi - 1,8 m i krótka
4 sztangielki
ławka z możliwością skosu dodatniego
ławka skośna na brzuch
drążek na trzepaku :P
steper
rowerek :) jak coś trzeba poprawić piszcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
da rade ? tylko po co krata celem samym w sobie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
nie rozumie... :p o co Ci chodzi BPL-G, bo nie kapuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no że jest to możliwe zrobić do września , tylko nie widze sensu żeby to był głowny cel , patrząc po zdjęciach zdecydowanie trzeba sie skupić na rozwoju całego ciała i dodaniu masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
brzuch jest moją najsłabszą stroną, staram się dodawać tej may bo od zimy byłem na redukcji i schudłem ok 8 kg, troche siły spadło od tego czasu ale wyglądam lepiej. Już widzę pewne efekty po miesiącu siłowni a mianowicie ostatnio zauważyłem, że tam w miejscu żeber uwidoczniają się takie małe podłużne mięśnie :D i zdecydowanie urosły mi motylki, mam nadzieje ze to nie jest placebo:) nigdy nie wyglądałem tak dobrze jak wyglądam teraz, chociaż do wymarzonego efekty jeszcze bardzo daleko. Nie chcę wyglądać jak kulturysta tylko jakby to powiedzieć jak wysportowany nastolatek. Trzymam michę i staram się jeść mądrze i z głową. Moim celem jest poprawa wyglądu bo kończę gimnazjum. Nigdy nie byłem kulką tłuszczu, bo zawsze byłem z "tych silniejszych", ale koszulkę w lecie zdejmowałem bardzo niechętnie. Do zmian nakłoni mnie głównie rówieśnicy, bo oni się ostatnio bardzo rozwinęli a ja stałem w miejscu. Dlatego moim głównym celem jest brzuch, nie liczę na brzuch Burneiki, po prostu nie chcę się wstydzić zdjąć koszulki na wf. Motywacji mi napewno nie brakuje staram się, a moim marzeniem był zawsze wyrobiony brzuch. Mój tata mi mówił, że w rodzinie począwszy od pradziadka do mojego ojca wszyscy mięli "brzuch" i teraz kolej na mnie. Chcę mu pokazać, że przy chęciach diecie i treningu dam radę to zmienić. To jak, w ciągu tych 2 miesięcy dam radę na tyle poprawić wygląd aby w liceum się go nie wstydzić? Proszę o ew. poprawki w treningu i diecie, oraz mam pytanie czy trening jaki rozpisałem w postach wyżej na brzuch jest dobry i wystarczający. Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób abs II po każdym treningu i będzie git - wtedy osiągniesz cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
a mógłbyś rzucić link jakiś? czy mam robić to co było u góry opisane?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene / korekte treningu

Następny temat

Trening na drążku

WHEY premium