SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kowanator - Redukcja i Siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
No i niestety nie poszło po mojej myśli,bałem sie o nogi ale one i plecy jakoś poszły,gdy zacząłem robić rozpiętki prawy bic zaczoł mnie boleć,czułem na zawodach że jest coś z nim nie tak,więc dziś dam mu odpocząć a jutro zrobie to czego dziś nie zrobiłem + aeroby.;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
cóż w tym sporcie to nie ma że czasem boli, trzeba iść do przodu (oczywiście też nie do przesady)
ja jak podnosiłem 180kg w mc to w lustrze widziałem cztero-krotnie swoje odbicie
ale poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kowanator - mógł byś opisać ten ból co dokładnie się dzieje ?
może to po prostu Zakwas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
xDD,wiesz nie chce od razu skończyć z kontuzją dlatego odpuściłem i dałem bicowi troche odpocąć,dziś robie to czego nie zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
czułem bul w mięśniu,nie wiem jak to opisać xD,łapały mnie skurcze w bicu troche dziwnie sie czułem xD,więc odpuściłem i dałem mu odpoczac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
potasu brak kolego potasu
chociaż ja go spożywam dużo to i tak mnie skurcze w 2-głowych ud łapią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
rbcio biore 4 tablety vita-minera dziennie xD
a potasu jest dużo bo pije również wody mineralne min 1 dziennie :D
poprosty przemęczyłem go wczorajszą siatką,
dziś dokończyłem trening czyli
-rozpiętki sztangielkami 3/10 po 10kg
-szrugsy 3/10 20 kg
-ug.ramion sztangielkami w podp, o kolano 3/10 10 kg
-wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 3/10 20 kg

nadal bicek troszeczke bolał :D
klatka widze dobze dziś pracowała
ogólnie jestem zadowolony,troszkę śnieżek sypie jednak myśle że ok 15 wybiore sie na aeroby ::P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
No i po dzisiejszych aerobach :D czuje się świetnie :P,teraz tylko zadbać o dobry posiłek i na dziś kończymy z jedzeniem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no i bardzo dobrze z tymi aero:) tak trzymać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
;)) xD,dziś 5-cio powtórzeniowy trening xD,bedzie wycisk xD,no ale co sie nie robi dla formy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 15 latka do oceny.

Następny temat

trening do sprawdzenia

WHEY premium