SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła a redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13302
Witam

Od pewnego czasu gryzie mnie pewne pytanie. Powoli przygotowuje się do redukcji i zastanawia mnie jak mam ćwiczyć aby jak najwięcej siły zostawić (taki cel był)

Dużymi ciężarami na rzecz mniejszej ilości powtórzeń?
Czy tak jak praktycznie często ćwiczę zaczynam od 50% siły kończąc na około 80%+

Zmieniony przez - Korsiarz w dniu 2010-02-06 23:07:17

Rzeczy niemożliwe są od ręki a na cuda trzeba poczekać...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Owszem, duzymi ciezarami w zakresie 4-10 powtorzen. 15 i wiecej powtorzen to bardzo dobra metoda na stracenie miesa. Nie dosc, ze jestes na deficycie kalorycznym, krecisz aeroby i interwaly, to jeszcze stosujac tak wysoki zakres powtorzen organizm nie bedzie utrzymywal miesnia, ktory stanowi przeciez zbedny balast, a i karmic go trzeba.

Od tego, czy bedziesz zrzucal tluszcz, decyduje dieta. Trening moze pozostac nawet taki sam, jakim robiles mase. Dodaj tylko interwaly/aeroby + koniecznie diete z ujemnym bilansem.

Jest tez mozliwe wykonywania w pierwszych ciezkich wielostawowych cwiczeniach niskiej liczby powtorzen (4-8), by pozniej przejsc do izolacji z wyzszym zakresem powtorzen (12-15). W kazdym razie cos typowo silowego w planie znalezc sie musi, bo beda spadki silowe i masowe.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2010-02-06 23:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13302
Micha myślę że jest dobra bo była sprawdzana i trzymana w 80-90%:)

Póki co zaczynam wchodzić w aeoroby 2x w tygodniu na tym samym bilansie a potem zacznę powoli ucinać węglę:o Bcaa obowiązkowo przed i po treningu jedynie mnie interesowała kwestia powtórzeń:) Więc wejdę teraz na trochę większe ciężary kosztem mniejszej ilości powtórzeń aby jak najwięcej miecha utrzymać:)


Sog leci

Rzeczy niemożliwe są od ręki a na cuda trzeba poczekać...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MC + Squat

Następny temat

a6w + inne ćwiczenia = ból w odcinku lędzwiowym, co dalej?

WHEY premium