SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs roku : Krata na Lato 2016- kwiecień maj,czerwiec

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Panowie-nie wymekać tylko ćwiczyć-wciągu 2 tyg tak poprawicie formę,że choć raz zrobicie.

Nie obawiajcie się kontuzji mięśni brzucha i kręgosłupa -po prostu trzeba trochę potrenować i tyle.

Tu widać co daje trening na brzuch i na inne mięśie.

I co to jest ogólna siła mięśni szkieletowych i głębokich- można wyciskać 200 kg a tu mieć problem-czyli-coś w procesie treningu było nie tal\k,że nie ma siły nad własnym ciałem zapanować.

Na początku nie opuszczajcie sie tak nisko jak Karol czy Ojan-wystarczy tyle,by bioder nie załamywać.

Po kilku treningach będzie już o wiele lepiej,czego dowodem są postępy Ojana.

Po tym ćwiczeniu wychodzi prawda że trzeba być bardziej wszechstronnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Jest wiele takich ćwiczeń-dlatego często w zadaniach jest drążek,poręcze itp,na co wielu narzeka bo chcą tylko mega ciężary dźwigać :)


Wspominałem wiele razy o sile ojana,pewnie wielu myślało-jaka siła? ,patrząc na wyniki w wyciskaniu,przysiadach,martwych ciągach.

Ale warto przypomnieć wymyki i teraz Rocky'ego,warto zrobić trening z ojanem - uczestnicy do dziś są zaskoczenie -właśnie siłą ogólną ojana.

Na jednym z Training Campów -szkoleń z Markiem Olejniczakiem i Norbertem Tymczakiem jest z tego film (to ten gość co ściągnął do Polski trenera mistrzów Patricka Tuor'a a teraz Larissę Reis) gośćmi byli chłopacy z Street Workaut Poznań.

I zrobili furorę imponując siłą ogólną i sprawnością nawet mistrzowi świata w kulturystyce w najcięższej kategorii.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
drazekm
masti
Panowie-nie wymekać tylko ćwiczyć-wciągu 2 tyg tak poprawicie formę,że choć raz zrobicie.

Nie obawiajcie się kontuzji mięśni brzucha i kręgosłupa -po prostu trzeba trochę potrenować i tyle.

Tu widać co daje trening na brzuch i na inne mięśie.

I co to jest ogólna siła mięśni szkieletowych i głębokich- można wyciskać 200 kg a tu mieć problem-czyli-coś w procesie treningu było nie tal\k,że nie ma siły nad własnym ciałem zapanować.

Na początku nie opuszczajcie sie tak nisko jak Karol czy Ojan-wystarczy tyle,by bioder nie załamywać.

Po kilku treningach będzie już o wiele lepiej,czego dowodem są postępy Ojana.

Po tym ćwiczeniu wychodzi prawda że trzeba być bardziej wszechstronnym.


Właśnie, właśnie mi z wszechstronnością skojarzył się od razu ojan wielość i rodzaj ćwiczeń jakie On wykonuje przywodzi na myśl Kulturystów lat szesdziesiątych, siedemdziesiatych, zresztą masti na pewno o tym wie i stad chyba takie zadania w konkursie .
Jak byłem nastolatkiem i mieszkałem w mieście to na każdym podwórku był trzepak i drabinki, a prawie w każdym bloku w piwnicy siłownia
co myśmy tam wyprawiali, tak budowało się siłę i sprawność .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Jest wiele takich ćwiczeń-dlatego często w zadaniach jest drążek,poręcze itp,na co wielu narzeka bo chcą tylko mega ciężary dźwigać :)


Pytanie wiec, dlaczego zamiast zrobic zadosc naszym "zachciankom", na sile chcesz zrobic z nas ulicznikow


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-05-17 14:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12136 Napisanych postów 30546 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131044
ojan gdy był młody to marzyła mu się wszechstronność. Teraz trzyma się trawy przy ...
jsdolan5 - ojan nie bierze udziału w tym konkursie.
masti jest późniejszym wychowankiem szkoły "siła sprawność piękno" i hołduje jej zasadom do dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
ojan
ojan gdy był młody to marzyła mu się wszechstronność. Teraz trzyma się trawy przy ...
jsdolan5 - ojan nie bierze udziału w tym konkursie.
masti jest późniejszym wychowankiem szkoły "siła sprawność piękno" i hołduje jej zasadom do dzisiaj


No cóż Janie może trochę zagmatwałem swoja wypowiedź ale nigdzie nie napisałem że bierzesz udział w tym konkursie. Podałem jedynie Ciebie jako przykład wszechstronności i różnorodności ćwiczeń jakie można wykonywać sprawności i siły. Czy tego chcesz czy nie to takim przykładem jesteś i nie przesadzaj z tym trzymaniem się trawy przy ... . A pisząc ze "masti o tym wie" miałem dokładnie na myśli ze On tak ćwiczył i ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
fanslaska
masti
Jest wiele takich ćwiczeń-dlatego często w zadaniach jest drążek,poręcze itp,na co wielu narzeka bo chcą tylko mega ciężary dźwigać :)


Pytanie wiec, dlaczego zamiast zrobic zadosc naszym "zachciankom", na sile chcesz zrobic z nas ulicznikow



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-05-17 14:07:48

Jest masa mięśniowa przykład Karol Małecki i Ojan i "masa" nie koniecznie mięśniowa,może czas się zastanowić nad jej jakością i czy to idzie w dobrą stronę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
fanslaska
masti
Jest wiele takich ćwiczeń-dlatego często w zadaniach jest drążek,poręcze itp,na co wielu narzeka bo chcą tylko mega ciężary dźwigać :)


Pytanie wiec, dlaczego zamiast zrobic zadosc naszym "zachciankom", na sile chcesz zrobic z nas ulicznikow





Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-05-17 14:07:48

Jest masa mięśniowa przykład Karol Małecki i Ojan i "masa" nie koniecznie mięśniowa,może czas się zastanowić nad jej jakością i czy to idzie w dobrą stronę ?


Ja sie tam nie znam, ale jakosc masy najlepiej oceni ciezar a nie wygibasy. Bez cwiczen silowych to sobie sprawnosc mozesz ocenic, no bo Rockiego natrzepiesz milion powtorzen a ile w MC podnosisz? cos tam wspominales o moich slabych miesniach ledzwiowych i brzusznych, to chetnie sie dowiem ile Twoja dobra jakosciowo masa wyciagnie w gore.

Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-05-17 16:25:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Podejrzewałem że możesz to napisać co powyżej,niestety przez błędy treningowe w młodości i problemy podobne do Kabo tylko z krzyżem skutecznie wykluczyłem się z takich bojów.
Na to co teraz napiszę nie mam dokumentacji bo dwadzieścia kilka lat temu nie było kamer i cyfrówek ale przy wadze 64kg w MC - 170kg a w przysiadzie 160kg.
A teraz niestety nawet gryfu 20kg nie zaryzykuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ladne wyniki, tez dojde do 300% masy ciala i bez wygibasow na drazkach czy innych kolkach. Zobaczysz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostinex, Letrox 50, DAA

Następny temat

Czy dalsza redukcja ma sens???

WHEY premium