SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs roku : Krata na Lato 2016- kwiecień maj,czerwiec

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dla mnie wybór jest prosty można oceniać osobno i podzielić na dwie grupy tych co mają kratę i tych co nie.W każdym razie może najlepszym rozwiązaniem byłoby aby temat nazywał się "sylwetka na lato" i wtedy mięśnie brzucha nie byłyby aż tak ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
masti

Tylko to nie zawody ,a towarzyska zabawa ,której najważniejszym celem jest nie zajęte miejsce i nagrody (ale wiadomo ,że to też bardzo cieszy ) ,tylko motywacja do skutecznych działań na "Kratę na Lato" i utrzymanie sportowej sylwetki min na kilka następnych lat.


Przekonanie uczestników,że jednak mogą osiągnąć taki stan sylwetki ,jak się konkretnie zmobilizują do działania,wg konkretnego planu -to jest największy sukces

Jestem ciekaw także opinii innych uczestników w tym zakresie..




masti ocena równo - bo stan wyjściowy drazeka oraz muzzego jest o niebo lepszy niż np mój, kebula czy chociażby fana. jest wiele czynników do uwzględnienia np. waga 60 kg a 90 kg - oceniamy progres a nie na starcie j** nagroda za to że wchodzi się z najlepszą talią kart
u drazka i muzzego będzie ciężej bo by pewnie musieli mieć żyły na udach żeby było lepiej a wiadomo że to już wskazuje na formę przedstartową
ocena samej kraty to też trochę lipa bo co oceniać u kolesi którzy narazie mają jednoślad na brzuchu? dyskwalifikacja?
wiem że drazek już pewnie ostrzy zęby na kolejne bluzy ale jeśli robimy konkurs pod fun to niech to będzie fun a nie pod koniec depilacje, nabłyszczacze i chu% wie co jeszcze jak to już miało miejsce...

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Dla tych co startują ( i nie tyko ) znalazłem jeszcze jeden moim zdaniem fajny filmik z kółkiem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Jestem za tym co napisał Gwid, ocena progresu i ogólnie całej sylwetki, a nie samej kraty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Nie ma problemu niech się stanie,moderatorzy oceniają całą sylwetkę,pewnie i tak większość kraty jeszcze nie ma.
Gwid teraz "ostrzę zęby" na spodnie dresowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jeszcze pytania co do zdjęć
zdjęcie "męska sylwetka" rozumiem tylko górna połowa ciała?,a drugie zdjęcie cała sylwetka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10031 Napisanych postów 30373 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728722
Zawsze oceniamy całą sylwetkę a nie samą kratę.


Wątpliwości i wahania moje dotyczą innego aspektu:

jak procentowo na końcowy wynik ma mieć wpływ:

-obwody anatomiczne,waga i ich zmiany

-wyniki w ćwiczeniach

-ocena sylwetki przez forum
-ogólne zmiany na plus

-ocena ilości wejść na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
W poprzednich latach to było moim zdaniem dobrze rozwiązane. Konkretnie chodzi mi o podział na poszczególne bloki: ocena sylwetki, ćwiczenie zaliczeniowe, zmiany w wymiarach itp. Przyznawane pkt za zwycięstwo w poszczególnych blokach i łączna ich suma decydowała o uzyskanym miejscu w konkursie. Chyba to dość sprawiedliwie rozwiązanie bo np ktoś to ma jeszcze kiepską sylwetkę może nałapać punkt za dobrze wykonane ćwiczenie albo chociażby ten spadek wagi. Każdy aspekt więc traktowałbym na równi. To mi się właśnie podobało w tych konkursach, że nie zawsze wygrywała osoba która po prostu miała najlepszą kratę ( często już na starcie).

Nie podoba za ta ilość wejść w temat, bo zawsze można wrzucać po kilka mało istotnych postów dziennie, pisać bzdury o pogodzie - ilość wejść będzie wzrastać bo zawsze ktoś tam zajrzy ale w dziennikach będzie mało konkretów. Moim zdaniem nijak ma się to do sportowej rywalizacji.


Zmieniony przez - muzzy17 w dniu 2016-04-21 14:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
drazekm
Jeszcze pytania co do zdjęć
zdjęcie "męska sylwetka" rozumiem tylko górna połowa ciała?,a drugie zdjęcie cała sylwetka ?


ale nie jest podane czy przodem czy tyłem też ja przyznaje że wstawiłem tył bo mam zdecydowanie lepszy niż przód

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
zgadzam się z muzzym co do ilości wejść. to taka nagroda fejsbukowa:/ pisać pierdoły można a nie o to chodzi przecież.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dostinex, Letrox 50, DAA

Następny temat

Czy dalsza redukcja ma sens???

WHEY premium