SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs ramion i nogi sierpień 2021 wg rutkow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Piatek

Push i jak co trening zamiast wysikania na skosie to leci flor press.
Rewolucje jelitowe cały czas sie utrzymuja , waga spadła o ok 1kg.
Wpadłem do apteki przedstawiłem gosciowi temat i dal mi wegiel kazał zjesc całe opakowanie na raz i powiedział ze to ogarnie jelita i co tam siedzi w srodku , najpierw zablokuje a potem wywali wszystko , wiec czekam na torpede





Trening







Cardio 30 min rowerek



Suple

Metformina - 3 x 1000mg do posiłków z weglami wg zalecen lekarza
Vita Plus - do posiłków
Omega 3 - do posiłków
Magnez - po treningu
Wit D - do posiłków
Berberyna - do posiłku z weglami gdy nie biore metforminy
MSM z Witt C - do posiłku
EAA - podczas treningu
Kreatyna - podczas treningu
AMG - przed treningiem

Szama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
Kuźwa!
Ciągle przedstawiasz plam treningu a nie jego faktyczne wykonanie!
(Nie patrz na mnie, że mi się już nie chce dokładniejszych rozpisek gdyż jestem coraz słabszy fizycznie i mentalnie!)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Rutkow zamiast wirusa ci wywalić to ci żyły na bicku wywaliło haha sylwetka sztos naprawdę podziwiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
goldberg1982
Rutkow zamiast wirusa ci wywalić to ci żyły na bicku wywaliło haha sylwetka sztos naprawdę podziwiam
O tej fotce mówisz?
Rzeczywiście jest to to co należy pochwalić!




Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-08-22 22:12:00
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Panie Janie ale chodzi o te pierwsze cwiczenie ze zmieniam ?

Lubie jak barki sie tak przypomina na treningu i wszedzie zyly wychodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
goldberg1982
Rutkow zamiast wirusa ci wywalić to ci żyły na bicku wywaliło haha sylwetka sztos naprawdę podziwiam


Dzieki goldi
Mam nadzieje ze do konca miesiaca poradze sibie z tymi jelitami i obwody beda wieksze ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130959
rutkow
Panie Janie ale chodzi o te pierwsze cwiczenie ze zmieniam ?

Lubie jak barki sie tak przypomina na treningu i wszedzie zyly wychodza
Chodzi mi o to, że podajesz plan metodą wklej a nie piszesz ile rzeczywiście wykonałeś tych powtórzeń.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Te barki i te żyły na tych bicepsach i przedramionach naprawdę robi wrażenie ma się dietę ma się sylwetkę hehe nie to co u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Ojan też podziwiam że w takim wieku tak zasuwa i jest silny i sprawny, mało takich dziadków na świecie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ojan
rutkow
Panie Janie ale chodzi o te pierwsze cwiczenie ze zmieniam ?

Lubie jak barki sie tak przypomina na treningu i wszedzie zyly wychodza
Chodzi mi o to, że podajesz plan metodą wklej a nie piszesz ile rzeczywiście wykonałeś tych powtórzeń.


Rozumiem , postaram sie teraz wpisywać recznie , zeby mial pan dokładniej pogląd ile czego robie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs ramiona i nogi sierpien2021 wg goldberg1982

Następny temat

Pomoc w urazie

WHEY premium