SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - Historia treningu - Ankieta i Finał

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9785

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Głos na ProSatan
Dla mnie:
ProSatan
Marian
Koniu

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Też oddałem swój głos.
PS: może jakieś małe upominki dla głosujących? Myślę że od razu zwiększy się liczba głosów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Konia trzeba zbanować za oszukiwanie i Czitowanie

Powodzenia wszystkim uczestnikom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Marian ogień !

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
tu chłopaki widzę czitują podpisami.

btw
myślę, że jak by doszło do drugiej edycji to fajny by był podział na masujących i redukujących, bo jednak łatwiej wyciąć się by było widać spektakularne efekty, niż w ten sam sposób zmasować, zwłaszcza na wyższym poziomie.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-11-13 15:46:33

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
tylko np. w moim przypadku nie było samej redukcji... najpierw była redukcja a potem nabieranie masy. Ciężko będzie np. pół roku robić samą masę albo samą redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Głos na ProSatan
Moim zdaniem najlepsza sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Cytuje :) "czy da się zrobić te karty w większej rozdzielczości? bo takie małe fotki mogę się nie sprawdzić moim zdaniem.
albo jakieś odnośniki do większych zdjęć. mozna by też założyć zamknięty temat i w nim przedstawić kartę każdego zawodnika w formie teksu + fotki, bez specjalnych kart."

Takie ustalenia zrobiliśmy w maju, moja propozycja może rzeczywiście dla ułatwienia każdy z Was w swoim dzienniku zestawi zdjęcia w postaci podsumowania jak wyglądała jego historia, co Wy na to?

Podwieszę również temat na stronie głównej działu "Kelton"

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ja w swoim dzienniku zrobiłem w jednym poście właśnie takie zestawienie (ostatni post na pierwszej stronie mojego dziennika)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2074
Oddałem swój głos na pesymiste , zdecydowanie najlepsza przemiana(chyba o to chodziło w tym konkursie , prawda?). Szkoda że większość osób nie prowadziła dzienników i zaliczyła regres a nie progres jeśli chodzi o swoją sylwetkę.


Zmieniony przez - Akosa w dniu 2011-11-13 18:31:00
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jak zwiekszyc troche opor pedalowania w rowerku magnetycznym

Następny temat

Prosiłbym o pomoc.

WHEY premium