SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs : wyciskanie leżąc - SIŁA wg.....(*AdamM*)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
rutkow widzę jako jedyny rozumie sytuację :) Jeszcze mam takie pytanie odbiegające od tematu jak zrobić żeby mieć tak jak wy pod postem link z dzienników , też tak chce ... No i jeszcze jedno kiedy dotrą nagrody ?? bo mi sie dziś kreatyna skończy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
edycja konta - ustawienia na forum i tam wpisujesz co chcesz

nagrody penie pod koniec miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
ja natomiast nie potrafię zrozumieć
masz problemy z barkami i dlatego oszczędzasz biceps - który spokojnie można przetrenować
natomiast bawisz się w wyciskanie leząc które angażuje w dużym stopniu obręcz barkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
dokladnie , wyciskanie bardzo angazuje obręcz barkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
flex to nie chodzi że ja oszczędzam biceps - na pewno nie katuje go tak mocno jak klaty... tak samo jest z plecami ... ten ciężar rehabilitacyjny to jest taka przenośnia ... nie są to ciężary rzędu 5kg ale też nie 250kg... ja po prostu staram się wykonać ćwiczenie dokładniej ale z mniejszym ciężarem i dołożyć te jedno ćwiczenie... I nie powiem odkąd dziennik jest prowadzony ból barku jest z 100% zmniejszony do 50% wiec chyba wszystko jest dobrze ... bicek też urósł z 39 do 41 ( ale to chyba przez ten monohydrat ).

Zmieniony przez - *AdamM* w dniu 2013-05-18 13:19:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
to nie urósł Ci bicek tylko ramię, a za obwód ramienia w większej części odpowiada triceps niż biceps (chyba 2/3 = triceps, 1/3 =biceps)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
ja się aż tak nie znam... chodzi mi jedynie o to że z tym planem dobrze się czuję i wiem na co i na ile sobie mogę pozowolić i nie zamierzam jak na razie tego zmieniać ( jeżeli chodzi o plecy czy bicek...) co do treningu klatki to od poniedziałku zmiana :) mam nadzieję że WZOREK da radę wszystkim zmienić plany do poniedziałku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Trening:

Uda:

-PRZYSIADY ZE SZTANGĄ 10 x 5 seri
-UGINANIE NÓG W SIADZIE 10 x 5 seri
-PROSTOWANIE NÓG W SIADZIE 10 x 5 seri

Łydki:

-WYPYCHANIE CIĘŻARU NA MASZYNIE/SUWNICY PALCAMI NÓG 10 x 5 seri
-WSPIĘCIA NA PALCACH 10 x 5 seri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Ku....wa nie dostaję powiadomek z większości tematów,z tego działu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Co sądzisz o treningu?? będą jakieś zmiany czy ciągniemy tak do końca ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato według - bury07

Następny temat

powrot rownowagi w diecie

WHEY premium