SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs: wyciskanie leżąc-SIŁA wg.drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
rutkow
kurde kiedys tym wyciskaniem zza głowy nabawiłem sie kontuzji i odpuściłem to cwiczenie , nie masz problemu z tym cwiczeniem duzo osób czytam ze je odradza ??

Odradzają bo nie umieją go robić,z resztą też kiedyś źle robiłem.
Podstawowy błąd to za duże obciążenie u większości i przez to są kontuzje,zwróć uwagę że mój ciężar jest stosunkowo lekki i robię w ten sposób że opuszczam tak nisko aż dotknę pleców.
Widziałem już niezłe cyrki z obciążeniem w tym ćwiczeniu np. gość robił setką a opuszczał do czubka głowy,śmiałem się że rowek w czaszce sobie zrobi ale najciekawsze jest to że na klatkę na poziomej ćwiczył też setką więc samo to daje do myślenia że o wiele za dużo miał na barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
no wlasnie widzialem ze duzo mniejszym ciezarem robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Rozgrzewka przed wczorajszym treningiem pleców



Tak ogólnie to wczorajszy i wtorkowy trening kiepsko nie miałem już sił,baterie wyczerpane i należy mi się przerwa.Od dziś odpoczywam 4 dni i dopiero w poniedziałek trening klatki.
Ciekawe jak taki filmik odbiera ktoś co podciągnie się max 5x ?



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-25 11:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
drazekm

Ciekawe jak taki filmik odbiera ktoś co podciągnie się max 5x ?



Chodzi o to czy jest pod wrazeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm

Ciekawe jak taki filmik odbiera ktoś co podciągnie się max 5x


Nudny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kapitan Wodka
drazekm

Ciekawe jak taki filmik odbiera ktoś co podciągnie się max 5x ?



Chodzi o to czy jest pod wrazeniem?

Odpowiem pytaniem :),nie wiem czy może być pod wrażeniem czy mieć inne odczucia bo jak ja podciągałem się 5x to nie było jeszcze internetu a tym bardziej takich konkursów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
RafalRRRR
drazekm

Ciekawe jak taki filmik odbiera ktoś co podciągnie się max 5x


Nudny

To prawda,jak się ogląda to jest nudny a jak robi to porzygać się można na koniec od tych nudności :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Odpowiem u siebie
Wzorek co do mojej regeneracji odpowiem tak
Fakt startuję w kracie na lato i niechce mi się kombinować z dietą więc postanowiłem nie ograniczać się w jedzeniu a za to intensywniej trenować i jak tyko mogę to trenuję codziennie splitem jeden trening jeden mięsień.
Nie wiem czy zwróciłeś uwagę źe robię cięźko poręcze i kosztuje to mnie więcej siły niź trening klatki i w takim układzie nie mam juź sił na drugą klatę.
Co do konkursów na bar barians to dobra rozgrzewka przed treningiem.
Jeśli chodzi o suplementy na razie nie stosuję z kilku powodów
1.nie mogę przytyć-krata na lato
2.chcę spawdzić czy wyłącznie Twoje rady pomogą zwiększyć siłę
3.i wreszcie najwaźniejsze brak kasy na suple i właśnie startuję z nadzieją źe może w ten sposób je zdobędę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
drązek a co bys z supli zastosował jakbys wygrał taka mozliwość ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm

a jak robi to porzygać się można na koniec od tych nudności :)


Zgadzam się
Ale na razie mi to nie grozi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :wyciskanie leżąć-wytrzymałość siłowa wg - kuba_n

Następny temat

Krata na lato-pierwsza ocena sylwetek

WHEY premium