SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wakacyjny konkurs " Bring Sally Up " wg Nadine

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1610 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 45702
hejka

na początek pompki , na pewno do powtórki bo mi ucięło w trakcie i moja linka za bardzo się obwiesiła :)

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

http://www.sfd.pl/DT_nadine_,_pół_roku_str.26-t1075034.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1583 Napisanych postów 3789 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 312424
Nadine, musisz zmierzyć wysokość podporu i to musi być na filmie. Dlatego wolę robić męską wersję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 1915 Napisanych postów 10702 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1098958
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1098 Napisanych postów 1818 Wiek 246 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 78340
Hej ! Też będę zaglądać :)
1

Take your dreams seriously.

DT nwpassage s.23, s.37, s.54
Podsumowanie pierwszej masy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1610 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 45702
Tsu no wiem, on mi się do konca nie nagrał więc i tak nieważne

Kabo Northwest dzieki

dziś podciaganie, gumia fioletowa, jaki opór - nie mam pojęcia. Następnym razem muszę robić podchwytem.

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2268 Napisanych postów 8635 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496407
Nadinka jak juz Tsu wspomniała potrzebuje pomiar podpórek, ja tam bym Wam uwierzyła na słowo, ale w tym dziale bez filmu/zdjęcia się nie liczy Fajny patent, po przynajmniej to jest stabilne a nie tak jak stołki. A obwisła guma tylko utrudnia, trzeba niżej schodzić

W podciąganiu tam jedno było trochę nie w rytmie ale 9 zaliczone. Pamiętajcie żeby po podciągnięciu powsieć jeszcze trochę, bo zwis też się wlicza w potórzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
z brzuchów jestem mega dumna choć wynik kiepsciutki i niema co w ogóle porównywać ale na początku nie umiałam zrobić nawet jednego powtórzenia

2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 499 Napisanych postów 993 Na forum 198 dni Przeczytanych tematów 47578
I oto chodzi aby być dumnymi z samych siebie i przełamywanie swoich słabości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2268 Napisanych postów 8635 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496407
Nadinka super, ważne ze jest postęp. Było 14 brzuszków. Pamiętaj, żeby ręce nie odrywały sie od głowy i zeby łokcie dotykały kolan. Pokombinuj ze kątem ugięcia nóg, tak zeby je mocno wbic w podłogę i spóbuj bardziej się zwinąć w kulkę, tak żeby plecy były pod odpowiednim kątem do podłogi, ale broda może byc przy klatce. Pooglądaj jak tsu robi

W pompkach ten ostatni wyprost trochę po czasie, ale ładnie walczyłaś, zaliczam 11x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1583 Napisanych postów 3789 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 312424
Viki
Pooglądaj jak tsu robi

Heh.. czyli jak robić, żeby się nie narobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania Hormonów_wyniki a problem ze snem

;