SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs: wyciskanie leżąc-SIŁA wg.drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
możesz spróbować też przenoszenia hantelki zza głowy leżąc w poprzek na ławeczce

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
możesz spróbować też przenoszenia hantelki zza głowy leżąc w poprzek na ławeczce


nie wiem sam dlaczego ,ale to jest moje ulubione ćwiczenie z całego arsenału ćwiczeń kulturystycznych -mało ,ze rozciąga mnie i mój sztywny kręgosłup, to pompuje klate, plecy,troche barki ,triceps też pod stałym napięciem pracuje (oczywiście nie mysle o błędnym wykonywaniu cwiczenia i ruchów w łokciach)

jak juz skonczę to cwiczenie i odkładam sztangielke ,wstając -wydaje mi sie ,ze jestem 2 razy większy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
No cóż napisałem żebyś wywalił te rozpiętki,a jednak widzę że nadal się męczysz na 8-iu powtórzeniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
No cóż napisałem żebyś wywalił te rozpiętki,a jednak widzę że nadal się męczysz na 8-iu powtórzeniach...

Napisałeś tak,
W Z O R EK
Wywal rozpiętki...lub zdecydowanie zmniejsz ciężar a dołóż kilka ruchów więcej w seriach. Ale nie żyłuj...

więc nie wiedziałem co ostatecznie zrobić,a że jesteś bardzo zajęty nie chciałem być upierdliwy i dalej drążyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Arek i Kuba jeszcze chwila do 15 czerwca i będę ćwiczył inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
drazekm
Arek i Kuba jeszcze chwila do 15 czerwca i będę ćwiczył inaczej.


a mi to wyciskanie wielokrotne, które męczę bardzo się spodobało, możliwe że po konkursie spróbuję co jakiś czas lecieć całe ciało z wielokrotnymi powtórzeniami - można co fajnie zaskoczyć/zszokować organizm

na razie nie planuj nic zbyt mocno bo Masti szykuję nam jakieś następne mini konkursy

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kuba spokojnie jestem cały czas w formie i z silą i wytrzymałością,w końcu jeszcze na koniec kraty mamy sprawdziany siłowe więc nie odpuszczam.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-06-05 08:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336278
Spokojnie...niestety dla mnie trochę teraz pada,czyli lekki przestój w pracac ogrodowych. Chociaż w deszczu też robimy bo terminy trzymają....tylko łopata staje się coraz cięższa,he,he,he...
W takich sytuacjach pisz zawsze śmiało,bo zdrowie najważniejsze...możesz ładować pytanie na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
Spokojnie...niestety dla mnie trochę teraz pada,czyli lekki przestój w pracac ogrodowych. Chociaż w deszczu też robimy bo terminy trzymają....tylko łopata staje się coraz cięższa,he,he,he...
W takich sytuacjach pisz zawsze śmiało,bo zdrowie najważniejsze...możesz ładować pytanie na priv.

Więc dobrze rozpiętki wywalam,jutro trening na plecy a w sobotę ostatni chyba trening klaty przed 15 czerwca,no chyba że zregeneruję się do wtorku i wtedy może też jakieś podejścia będą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
klatka 9 tydzień

pozioma
105kg x 2
110kg x 2
112,5kg x 2
115kg x 2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs :wyciskanie leżąć-wytrzymałość siłowa wg - kuba_n

Następny temat

Krata na lato-pierwsza ocena sylwetek

WHEY premium