SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs:10 tygodni,które zmienią nasze wyciskanie leżąc

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Wg mnie -najwazniejsze to załapac technike a troche siły w wielokrotnym nie bedzie przeszkadzac-szczególnie,że nie wazysz 60-70 kg i 1/2 cc to sa cieżary 30-35 kg.

Co 3-4 trening wybrana metodą ćw wielokrotnych-zupełnie wystarczy-i tak bedzie poprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
dziś nagrałem filmiki jutro założe temat

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2013-04-10 20:30:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
ogólnie małe zainteresowanie konkursem zauważyłem , może warto było by napisać w innych działach o konkursie ( trochę mało osób czyta po 35 roku życia ), bo na prawdę dobra okazja by mieć profesjonalną pomoc , konkurs się ledwo co zaczął a WZOREK już dużo mi pomógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336282
Konkurs był reklamowany już od dawna,a zatem myślę że kto naprawdę chciał ten korzysta z niego...

Adam
największa satysfakcja z porad jest na koniec systemu,kiedy są efekty...chociaż przyznam że osobiście zawsze uważałem że najlepsza pomoc i efekty są podczas treningu na żywo...można skorygować błędy i wybrać najlepsze sposoby na ich poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Myślę że prawdopodobnie po wakacjach przyjechał bym na wspólny trening o ile bym mógł , wiadomo po wakacjach duże spadki bo niewolnicza praca w niemczech i 3 miesiące bez treningów dadzą się we znaki to wspólny trening tym bardziej byłby wskazany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5259 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336282
niema problemu,zapraszam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
dziękuje, na pewno kiedyś skorzystam z zaproszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Witam panowie, jestem bardzo zainteresowany wzięciem udziału w wariancie A, jednak mam pytanie w regulaminie jest wzmianka, że nie mogą brać udziału osoby, które startowały w zawodach... i tu moje pytanie bo brałem udział w różnych zawodach ale tylko amatorskich, typu "Złotoryja", " Służb mundurowych w Szczytnie" itd. Ale nie jestem członkiem żadnego klubu czy w związku z tym moge brać udział w tym konkursie ?? A jeżeli nie to czy mógłbym chociaż założyć temat i korzystać z pomocy PRO??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Możesz wziąć udział ale nie otrzymasz nagród,jakbyś coś wygrał w danym etapie-ale klasyfikowany w konkursie będziesz-bo juz jestes zawodnikiem.

Jak to Tobie odpowiada-zapraszam-na pewno duzo na tym skorzystasz-lepiej trafić nie mogłeś..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 165 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6138
Dzięki za szybką odp. Jutro skręcę filmik z treningu i chętnie spróbuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ze 110 kg - proszę o ocenę

Następny temat

Powrót po latach

WHEY premium