SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs:10 tygodni,które zmienią nasze wyciskanie leżąc

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tam może i jest 103 ale nie kg ale funtów

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No ale co mam na to napisać?,przecież gość na filmie tak jak pisałem wcześniej nie pokazał wagi krążków,dobrym rozwiązaniem byłoby używać tych samych krążków na początku i na koniec konkursu i jeżeli pójdzie siła to będą dodatkowe,bo z ilością na połowie wagi ciała to już mniejszy problem choć krążki też te same wskazane.
Tu może przykład z siłki gdzie kiedyś ćwiczyłem i też dylemat jak zweryfikować prawdziwość ciężaru?,my tam mieliśmy przyjęte choć krążki bez nadruku i opisu że większe 15kg średnie 10 a mniejsze 5kg i dwa moje filmiki z setką i 120kg







Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-03 11:46:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masti, a jest sens wykręcić sie w ten konkurs, jednocześnie robiąc krate ma lato? Pytam pod względem diety i treningu, które są typowo redukcyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Jak pewnie sie domyślacie konkurs oprócz wiadomych zalet ma także zachecać do spróbowania swoich sił w zawodach SFD,które odbeda się 15 czerwca.

Czy warto brać udział,mimo konkursu krata na lato i redukcji?

Oczywiście,że warto!!!Do tego jeszcze Wzorek bedzie w tym pomagał-unikalna okazja!!!!

Poznacie przy okazji,jak kiedyś przygotowywano sie do zawodów kulturystycznych,gdy oprócz oceny budowy ciała były konkurencje siłowe-przysiady i wyciskanie a pózniej samo wyciskanie...
Wtedy dawano radę-dacie radę także dziś!:)

Myslę ,że nawet poprawicie swoje wyniki bezwzgledne mimo spadku wagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
drazekm
Dla mnie wykładnikiem siły na max,jest wykonanie jednego prawidłowego wyciśnięcia...to że ktoś będzie robił 4 powtórzenia coraz większym ciężarem,nie daje obrazu siły na jeden ruch.
Ale jak chcesz robić tylko na 4-5 powtórzeń to...jak napisał masti ,,Twoja strata,,
Bardzo często po tyle powtórzeń robię na roztrenowaniu...ale Masz zielone światło.
Swoją drogą to 120kg z filmiku,nie do przyjęcia...dupa cały czas w górze. Ale siła OK....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
W Z O R EK
drazekm
Dla mnie wykładnikiem siły na max,jest wykonanie jednego prawidłowego wyciśnięcia...to że ktoś będzie robił 4 powtórzenia coraz większym ciężarem,nie daje obrazu siły na jeden ruch.
Ale jak chcesz robić tylko na 4-5 powtórzeń to...jak napisał masti ,,Twoja strata,,
Bardzo często po tyle powtórzeń robię na roztrenowaniu...ale Masz zielone światło.
Swoją drogą to 120kg z filmiku,nie do przyjęcia...dupa cały czas w górze. Ale siła OK....

Wiem że nie do zaliczenia,dotychczas tak ćwiczyłem bo przecież nie startuję w żadnych zawodach a jak będzie z tym wyciskaniem na rekord to się jeszcze zobaczy bo przeszło dwa lata tego nie robiłem i już się stresuję nawet na samą myśl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Na samej poprawie ułożenia ciała podczas wyciskania,można zyskać ,,za darmo,,pare kilogramów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Sens tego konkursu + unikalna pomoc doswiadczonego zawodnika światowej klasy---> to ma własnie przełamać pewne przyzwyczajenia,poznać cos nowego z przewodnikim .
To unikalne doświadczenie sportowe....
Nie sposób sobie tego odmówić-tak to widzę..

Bo jak ciągle robi się wszystko tak samo-jak można oczekiwać innych rezultatów?

Obawy o kontuzje?

Wiekszość kontuzji wynika ze złej techniki ćwiczenia,słabej rozgrzewki na łapu- capu,przemeczenia,braku podejścia do treningu na maksymalnym skupieniu.
Wieksze i maksymalne ciężary własnie pobudzaja ćwiczącego optymalnie-fizycznie i psychicznie-to jest zupełnie inny sposób treningu.

Korzystajcie z okazji-czekamy na pierwszych chętnych....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde nie wiem. Z jednej strony jestem totalny amator, który uczy się od "zera", ma mało siły z różnych powodów, nie chce się rzucać w każdy konkurs, bo tak wypada, ale z drugiej, to prowadzenie przez mistrzów tez działa. Nie wiem, nie wiem. Przemyśle, zobaczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ze 110 kg - proszę o ocenę

Następny temat

Powrót po latach

WHEY premium