SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu i Trec - podsumowanie strona 72.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76053 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754958
Pierwsze slysze. Jezeli juz to sa to min. ilosci. Dopiero po czasie nastepuje utlenienie laktozy do kwasu mlekowego wynikiem czego jest skwaszenie mleka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
11.03.2010

Dziś przekonałem się, że lepiej wiedzieć trochę, niż wiedzieć za dużo – poszedłem na egzamin z endokrynologii(z pierwszego terminu facet mnie wyrzucił, bo śmierdziałem mu laboratorium), dostałem pytanie o hormony – struktura, mechanizm działania, hormony różnych gruczołów etc. Rozpisałem się facetowi tak, że zabrał mi kartkę bo było mu za dużo, po czym stwierdził, że nie napisałem tego teraz i to jest podkład, mimo że siedział naprzeciwko mnie i widział jak piszę.
Powiedziałem, że w takim razie mogę napisać to jeszcze raz, lub opowiedzieć, zacząłem gadać o insulinie, hormonach tarczycy, leptynie na co on powiedział, że mówię mu o nich na złość, bo on jest gruby. Na koniec wyraźnie niezadowolony, ironicznie zapytał czemu z taką wiedzą nie jestem na medycynie, wziął indeks i wstawił...3.

A macie fotkę.




Dieta

1.Jajka, owsiane, oliwa, warzywa.
2.Białko, owsiane, oliwa, warzywa.
3.Białko, owsiane, oliwa, warzywa.
4.Białko, Vitargo.
5.Białko, owsiane, oliwa.
6.Chleb ze smalcem, czekolada.

Nie chciało mi się gotować, więc praktycznie cały dzień na prochu. W ostatnim posiłku małe szaleństwo.





Trening:

Wczoraj zamiast na siłownię poszedłem pograć w piłkę. Nie jest ze mną jeszcze tak źle, jak rozpędzę się na skrzydle nie ma*****a by mnie zatrzymać.

Suplementy:

Doszła paka od Treca, a w niej :

Nitrobolon 300kaps
ZMA 90 kaps
BCAA 2x400g (tauryna gratis)
Fuel(X)PACK Z-5 30 saszetek
Shaker metalowy.




Fuel(X)PACK Z-5 – na ten suplement czekałem najbardziej.




pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Niestety na studiach tak jest... Wielu prof uważa się za "święte krowy" - yebać ocenę... ważne, że do przodu a sam najlepiej wiesz na jakim poziomie przyswoiłeś wiedzę.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
juz 3 miech sie kręci ?

leci czas jak woda

u Wuchty na zawodach startujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Szacun za te 34 podciagniecia - to juz jest naprawde duzo, na testach do niektorych jednostek specjalnych maja wymagania na takim poziomie. Ale pracowalem kiedys ze strazakiem, ktory byl w druzynie sportowej swojej jednostki - facet pod 50-ke podciagnal sie silowo 46 razy

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-03-12 19:45:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu rośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
grasz jeszcze w fm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Koniu - napisz co tam z profesorem ustaliliscie, mnie się poki co nie chce wierzyc, ze podgrzewanie mleka w domowych warunkach ma wyraznie ujemny wpływ na ilosc laktozy. Zwracam uwagę iz sklepowe mleko to produkt juz poddany obrobce cieplnej (pasteryzacja / UHT / sterylizacji), i jedynie sterylizacja (a wiec dluzsze podgrzewanie do temp powyzej 100*C), z tego co pamietam wpływała na zawartosc/jakośc bialek/węglowodanów.

Ale technologia zywnosci nie jest moja najmocniejszą stroną , podobnie jak chemia, więc tylko skromnie powątpiewam.

Co do ksiązek z jakich korzystam - to róznie, akurat informacje dotyczące reakcji Maillarda mialem nadzieje znależc w "Chemii żywnosci" (WNT), ale tam były tylko wzmianki.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-03-12 23:24:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
faftaq, no a mi się wydawało, że właśnie w "Chemii żywności" o tym czytałem, o laktozie konkretnie.
Zaraz przejrzę.
Niestety profesor nie miał czasu na pogawędkę i odesłał do innego, podobno biegłego w temacie, napisałem mu meila, ale nie odpisał.

koles08
gram w 10, choć wrócę chyba do 9
Manchesterem City sezon 2015/16

skład mam fajny:

-------------------Dżeko Aguero-------------

Jovetic-----------------Kaka----------------Zarate

--------------------Fabregas-----------------------

Clichy-----Zapata------------Pique----------Corluka

--------------------Akinfeew-----------------------

Ławka:
Adebayor stary już, tak jak Kaka, ale Kaka dalej wymiata.
Silva wymiatał wcześniej, ale obecnie coś mi cieniuje.
Ben Arfa nie gra w ogóle.
Richards na zmianę z Corluką gra.
Marquinhos puszczam go na końcówki i zawsze coś strzeli, przydatni i tani w utrzymaniu.
Chygrynskyi na zmianę z Zapatą lub Pique.
Bernardo - całkiem niezły Brazylijczyk z Cruzeiro, puszczam co czasem za Fabregasa.
Ireland kiedyś dobrze grał.
Saivet rezerwowy na skrzydło, całkiem niezły.
I paru wygenerowanych przez grę.

W rezerwach:
Ribery, Robinho, Huntelaar

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-03-12 23:54:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przereklamowane i to grubo

Następny temat

TREC prezentuje-Pojedynek Wuchta vs Koniu. Typy, komentarze!

WHEY premium