SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniu i Trec - podsumowanie strona 72.

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139535

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Oliwe wlewasz do szklanki, zalewasz woda. Szybko wypijasz, pozniej popijasz jeszcze troche wody i nie czuc nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Ja oliwę zapijałem jak wódkę też nie przechodziła mi normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
rush comes "przemieniają" się w energię + dwutlenek węgla + wodę, jeżeli o to Ci chodzi.
tak, jednak nie cały tłuszcz jest wykorzystywany jako energia a i na inne procesy etc.

foto telefonem, więc słaba jakość, ale może się doczytasz:





Daniel.17 przy ilości żarcia jaką spożywam, to czy zjem twaróg na noc czy zapije snickersa białkiem nie ma większego znaczenia.


Bic zachodzi coś takiego, tzw reakcja Maillarda :





Tak samo obecność laktozy w jogurtach etc jest ograniczona, co związane jest z jej przemianą w kwas mlekowy.

LeeJaedong sok z cytryny/limonki i oliwa jest smaczna.
Płatki owsiane górskie Szczytno/Melvit. Najpierw jem płatki, potem mięcho/warzywa.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-03-01 13:24:58

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-03-01 13:30:04

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
28.02.2010

Dzień jak co dzień – pod znakiem chęci do nauki.
Dokończyłem wreszcie zaczęty jakiś czas teku „Kod Leonardo da Vinci”, kozak książka, choć zakończenie mogłoby być lepsze, jakiś trup czy coś.
Na dniach idę do księgarni po „Anioły i demony” oraz trylogię Stiega Larssona.

Dieta

Dopadła mnie chęć na buraki i marchewkę, nieco dziwne ponieważ buraków nie jadłem od lat, wczoraj poszło kilka pudełek.
Na śniadanie „resztki” z soboty.

1.Boczek, kasza gryczana, olej palmowy, warzywa.
2.Karkówka, makaron, olej palmowy, warzywa.
Vitargo
3.Karkówka, makaron, oliwa, warzywa.
4.Karkówka, makaron, oliwa warzywa.
5.Białko, torba słodyczy.





Trening:

Przysiad trójbojowy 100kg x10, 110kg x10, 120kg x8, 120kg x8, 130kg x8, 130kg x6, 140kg x6, 140kg x4, 150kg x4, 155kg x2
Wypychanie ciężaru na suwnicy 200kg x10, 220kg x10, 260kg x10, 300kg x10, 320kg x10

Komentarz:
Siady dość lekko, choć tyle serii w tym ćwiczeniu jest strasznie wymęczające. Suwnica pierwszy raz od dawna, kiedyś(z 4 lata temu) dochodziłem do około 400kg, było to moje ulubione ćwiczenie, dziś po siadach 320kg więc całkiem nieźle.

Suplementy:

CM 1250:
Powoli się kończy, nie będę dokupował kolejnej puchy, polecę tak jak pisałem na nitro x2.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-03-01 13:48:14

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5681
Oliwa, nie wiem czy ktos probowal, ja jak wypilem najpierw sama oliwe to strasznie sie skrzywilem i zapijalem kilka razy.
Teraz pije tak:
Biore wiekszy kieliszek i robie 'drina'. Leje pol kielona oliwy, pol napoju, napoj idzie na dol wiec jak sie machnie szybko kielona to jakos tam od razu zabija czesc smaku. Pozniej troche zapic. Posmak jako tako zostaje. Ale ja najpierw pije oliwe, a pozniej jem, wiec luźno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10944
Ja nie wiem co wy macie z ta oliwa

Dla mnie smakuje ok, moglbym wypic cala naraz
gorzej z owsianymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Koniu, aktulanie jade cały dzień na samej kaszy (poza potreningowym - makaron duron)

Ale chciałbym zaczac jeść wszedzie płatki owsiane, nie wiem dlaczego ale po nich czuje sie lepiej i nie WYWALA mi tak żołądka. GRR

I powiedz mi jeszcze jak je jesz, zalewasz wodą i na sucho tak ??



Sabak90 - a co to za napój wlewasz ??

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-03-01 17:56:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Ja tam tez nie mam problemu z oliwa z oliwek, lniany tez juz mi smakuje. Pije lyzka i nawet popijac nie musze.
Duzo gorzej jest z Tranem.... zagryzam pomidorem, ale smak koi zbyt wolno.

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
MaximusRex miałem okazję próbować oliw z Niemiec i są pyszne, bez porównania z tym co można kupić u Nas w sklepach, więc nie dziwi mnie, że Ci smakują.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Koniu151: Ale mieso w Polsce jest smaczniejsze a pewnie i bardziej zdrowe. Zawsze jak wracam z Polski do Niemiec to wioze sporo piersi z kurczaka i zwlaszcza steki wolowe bo tu przebitka jest konkretna.
"Poprosze 30kg stekow wolowych pokrojonych w plastry ..."
W ten sposob pol sklepu miesnego wykupilem. A ze to Sobota byla w malej miescince to czesc mieszkancow na weekend na diecie wegetarianskiej sie meczyla.

Porownywales juz szacunkowe wyniki w trojboju z Wuchta?
Tzn. na chwile obecna kto by wygral?

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2010-03-03 10:21:48

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

przereklamowane i to grubo

Następny temat

TREC prezentuje-Pojedynek Wuchta vs Koniu. Typy, komentarze!

WHEY premium