SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koncepcja supli na mase :>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2580
Cel: masa (mozliwie sucha, ale o to zadba dieta :]

czytam forum czytam, ale w zasadzie sam nie wiem :>

o tym myslalem wczesniej:

1) zestaw : 2xMstak
Uniwersala mono kretka
Bialko (glownie na noc)(jakie?)
Amino ? (cos ekonomiczniejszego niz AminoTech Uni ktory do tej
pory mialem ;)
witaminy(Daily F), apteczne Zma

aczkolwiek poczytalem troche i

2)zestaw Storm+Shock Therapy ?
Bialko (jak wyzej)
itd ?

3) zestaw ?!? czy moze jeszcz cos innego ?



chodzi zeby mniej wiecej zamknac sie w tym przedziale cenowym i zeby to jecze mialo sens :)


co radzicie :D

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzieki za info o HST.
Ja bym walil Shock + Storm, jezeli kasa jest, albo 2 Xpandy, albo ogolnie cos z nowinek, wielkiej roznicy w efektach nie bedzie. To bialko ze sports one, to chyba troche drogie jest. https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] Wez luknij w sklepie sfd na MRM metabolic Whey, moze jest jeszcze promocja za 125 zl ok 2300g, albo Elit whey Dymatize tez w tym sklepie. A co do aminow, to na nich bym na Twoim miejscu wolal przyoszczedzic, wzialbym olimpa pewnie. Wez luknij w sklepie sfd na MRM metabolic Whey, moze jest jeszcze promocja za 125 zl ok 2300g, albo Elit whey Dymatize tez w tym sklepie. A co do aminow, to na nich bym na Twoim miejscu wolal przyoszczedzic, wzialbym olimpa pewnie. Wez luknij w sklepie sfd na MRM metabolic Whey, moze jest jeszcze promocja za 125 zl ok 2300g, albo Elit whey Dymatize tez w tym sklepie. A co do aminow, to na nich bym na Twoim miejscu wolal przyoszczedzic, wzialbym olimpa pewnie. [img]../../buziaki/31.gif" alt="" />

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-03-24 12:07:01

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiek, waga, wzrost, %bf, staż na siłowni, wymiary możesz podać i przebyte cykle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..moze najpierw cos o sobie,
bez zadnych danych trudno tu cokolwiek oceniac
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Tak ogolnie <nie uwzgledniajac stazu , wieku i innych> to najlepsze na mase :
super dieta
HP
Mono
Aminokwasy <tauryna , glutamina jako antykataboliki>
DObre witaminy
O białku nie pisze bo w super diecie nie jest potrzebne białko
lecz na takie suple to trzeba miec doswiadczenie... bo jak znam zycie to masz 15 lat , 1 dzien na siłce i aspiracje Pudziana ;) a jeśli nie to sorrki :P:D

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2007-03-23 18:48:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
"Tak ogolnie <nie uwzgledniajac diety> to najlepsze na mase :
super dieta
HP
Mono
Aminokwasy <tauryna , glutamina jako antykataboliki."
-> nie rozumiem takiego gadania, "najlepsze na mase", imo parodia.

Do autora
Jesli nie zal Ci kasy na Mstack, to zestaw jest niezly. Podejrzewam, ze aminy po to, zeby mieso suche szlo... coz cudow raczej w tym nie zdzialaja, ale liczy sie tez efekt placebo. Tak jak reszta- napisz wiecej o sobie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
2 XP
bialko
gainer
/carbo
omega witaminy

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2580
hhaha :] aspiracji na pudziana nie ma ;) sezonowcem tez nie jestem :)

powrot na silke po 3 latach.ta masa to ma byc 3 cykl po powrocie. bylo HST i redukcja. Oba owocne ;)

Teraz jeszcze jedna masa,chociaz kwalifikuje sie na jeszcze jedna redukcje ;) to musze zrobic sobie przerwe,dlatego podkreslilem "sucha masa"


22 lata
178
85kg (bf wbrew pozorom nie taki duzy :]


duza sklonnosc do nabierania masy,dlatego kontrola dietka musi byc duza.
Ostatnia moja kretka to byl wlasnie Mono Uni i chwalilem sobie dosyc.

tylko prosze bardziej pelnymi nazwami ;) bo "HP" to akurat odcyfrowalem ale nie zawsze daje rade ;)

witamin mi zostalo duzo Daily Forumla
Bialko mialem ostatnio Sports Ona i jest ok :> tylko kosztuje 200 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
polaczen moze byc wielw wiele wiele

ile masz hajsu na krete?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2580
no wlasnie dlatego sie pytam :>

kasowo to dosc trudno okreslic bo jak bedzie trzeba to uzbiram,ale wolalbym mniej wydac ;] normalne, ze 600

bialko,amino + (przedmiot rozmowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ja bym wolal zamiast Mstacka i mono walnac cos pkroju Xpadna, wyjdzie kasowo pewnie podobnie, imo efekty powinny byc ok. Dotego dorzucisz te aminy po treningu, bialko do uzupelnienia, vitaminy juz masz i bedzie ok.

Acha, przy okazji bym Cie poprosil: moglbys rozpisac bardziej konkretnie osiagi po HST? Chodzi mi o wage, wymiary oraz (najbardziej) o postepy silowe po.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2580
no wlasnie :] wiem zeby olac mstaka :>

ale teraz co dalej :

1)storm+shockT
2)storm+xpand ???
3) ??:>

+jesli chodzi o ekonomiczne i sensowne Aminy, bo przy bialku to chyba zostane sportsOna


.Jesli chodzi o HST,to nie bardzo Ci pomoge,bo a) to byl pierwszy cykl po 3letniej przerwie,wiec to ze mnie roz***alo przeokrutnie w kazda strone to nie bedzie obiektywne (masy z 7kg ;) obie lapy-rozstepy jak u lamparta paski :P ,a do tego nie wiem jak z wymiarami bo przed cyklem balem sie dotknac miarki :P

Ale jesli Ci chodzi o to czy warto HST to WARTO :] naprawde swietnie dziala,do tego chodzisz caly na pompie 24h :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki suplement na regeneracje ??

Następny temat

WPC Ostrowia

WHEY premium