SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletny brak gainów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Na siłownię zacząłem chodzić rok temu, ale dopiero od mniej więcej pół roku ćwiczę z jakimkolwiek planem. Mój problem jest taki, że ani przez pierwsze, ani drugie pół roku, nigdzie nie przybrałem w obwodzie nawet centymetra. Ćwiczyłem wieloma planami, gotowymi albo takimi, które sam układałem, próbowałem różnych diet, były okresy, że mierzyłem posiłki co do grama, ale i to nic nie pomogło, mimo przybrania na wadze. W końcu zainwestowałem w białko (WPC 80) i to również na nic. Na siłownie chodzę sumiennie, 3 razy w tygodniu. Jeszcze mi się nie zdarzyło opuścić treningu, bo mi się nie chciało, czy coś. Progres siłowy jakiś tam jest, ale też nie jakiś wielki (zaczynałem od 40kg na płaskiej, a teraz w maxie 70, a na luzie 60). Już sam nie wiem co robić, chodzę na siłownię, dla własnej przyjemności i zdrowia, ale jednak taki kompletny zastój demotywuje do dalszych ćwiczeń. Co do techniki ich wykonywania, to jest dobra, więc na to nie można zwalić winy. Już sam nie wiem co robić.

Wiek:17, waga 69kg, wzrost 173, obwód w bicepsie(dla kontekstu): 31 cm(niezmiennie od roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to jest nie mozłiwe coś musisz robić źle, posiłki mozesz jeść co do grama, ale moze mało tego jesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
To ile jem, również wyliczone. Z braku laku przy użyciu kalkulatorów zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Z tego co myślę, to przy takim stażu, każdy by coś przybrał, nawet bez diety, czy planu, szczególnie w moim wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Nawet zacząłem spać przynajmniej 8 godzin dziennie. Nie piję, nie palę, .Żadnych używek poza kawą


Zmieniony przez - Czarniecki w dniu 2018-10-25 23:14:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Rozpisz jakie posiłki obecnie jadasz czy jadałeś jak to miałeś wyliczone wg schematu https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Obecnie jestem bez żadnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
no to czas wziac sie do roboty jak chcesz miec jakies efekty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Tzn. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ze trzeba wyliczyc zapotrzebowanie kaloryczne, jak i ustalic makro i posilki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2422
Napisałem w poście, że tak robiłem. Tera nie mam konkretnej diety, ale nadal jem tyle ile mam wyliczone. Wcześniej opierałem się na jajkach, ryżach, kurczakach i owsiankach plus serki wiejskie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy, a biedna siłownia

Następny temat

Skrócony zakres ruchu przy wyciskaniu

WHEY premium