SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kompletny początkujący-potrzebny trening / odchudzanie+sylwetka(?)

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Po pierwsze jestem nowym forumowiczem i jestem zupelnie blady w dziedzinie silowni i sposobu cwiczenia.
Mam 19 lat waga 76kg wzrost 183cm chcialbym zrzucic tkanke tluszczowa z brzucha(srednio) oraz poprawic ogolny wyglad miesni,klatka piersiowa brzuch ramiona rece.
Prosze wyrozumialych forumowiczow o rozpiske jakiegos planu.
Zamierzam chodzic na silownie a wiec full osprzet + uczeszczanie 3 razy w tyg.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
Witam! Na wstępie zapoznaj sie z podwieszonymi linkami znajdziesz tam wiele przydatnych info o rodzaju treningow! Polecam także stronke www.kulturystyka.pl atlas cwiczen znajdziesz tam wiele cwiczen a także sposób ich wykonywania! I jeszcze jedno nikt tu za ciebie nie ułoży planu cwiczen a także diety musisz ułożyc go sam a tu najwyżej ktoś ci go sprawdzi i skoryguje! Miłej lekturki ... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
okej okej,ale prosilbym o jakies konkrety co robic by spalic tkanke tluszczowa z brzucha(nie wiem np.rowerek po cwiczeniach) i by poprawic miesnie jakie cwiczenia mniej wiecej i ile czasu poswiecic na silowni cwiczac 3 razy w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 795
[https://www.sfd.pl/JAK_UŁOŻYĆ_WŁASNY_PROGRAM_TRENINGU-t214525.html]
[https://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html]  [https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=36416] Aby spalic tłuszczyk z brzucha polecam oczywiście rowerek, bieganie i skakanke! Czas jest zależny od tego jaki plan sobie ułożysz! Ale max to 2 godziny! A co do ćwiczen to poczytaj na www.kulturystyka.pl atlas cwiczen jak wspomnialem predzej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
jesli chodzi o trening to napewno znajdziesz jakiś dla siebie na stronie www.trener24.pl - tam jest wyszukiwarka, polecam

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
dzieki za Wasze odpowiedzi jednak caly czas sie zastanawiam jaki program zaczac sylwetka/masa,sila przy checi redukcji tluszczu i ogolnym polepszeniu masy miesniowej?jak mowilem jestem kompletnym "kotem" w tej dziedzinie wiec prosze o wyrozumialosc^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch, utrzymanie kaloryfera

Następny temat

Mój trening a trening trener24

WHEY premium