SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komentarze do konkursu lipcowe pompowanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Viki
To teraz każdy film musicie poprzedzić słowami "to nie jest z czerwca" albo pomachać sobie na dzień dobry
Pomachać (pozdrowić) to zawsze mile wygląda.
Moja żona każe mi się zawsze uśmiechać (zwłaszcza do niej),
(Uważa, że wtedy lepiej wyglądam ).
Gdy jestem na scenie to widzę uśmiech na obliczach sędziów - potem po ich notach widzę, że to skrzywienie ust ze zniechęcenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
To teraz każdy film musicie poprzedzić słowami "to nie jest z czerwca" albo pomachać sobie na dzień dobry

Nikt nic nie musi :), Iti wiedzial o konkursie zanim Wycwiel o nim wspomnial i nie róbmy tu z tego komedii, a moze juz nakręcilem swoje filmy w czasie gdy byl wątek 100 pompek w 200 sekund bo wtedy wlasnie pokazywalem Panteonowi jak powinny wyglądac prawidlowe pompki na kszeslach klatą do skakanki :)
Co do ilosci filmów w regulaminie jest wpis zdaje się "dowolną", i niby piszą ze to " ja się czepiam "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
drazekm
Iti Ty również w czerwcu wiedziales o konkursie :), ale wisi mi kiedy kręciles swoje filmy, jak pisalem bez obawy będzie film z kilkoma slowami do Ciebie z mojá aktualną formą,uzbrój sie w cierpliwość bo najpierw muszę wrzucic zalegle słabsze z poprzeniej silowni, a tak w ogóle po co zaczynasz i w kólko wałkujesz o tym samym, a jak Ty udowodznisz ze Twoje dotychczasowe filmy nie byly z czerwca widzisz to dziala w obie strony :)Odpusc sobie.
Zapowiada się walka do 31 lipca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
drazekm
Viki
To teraz każdy film musicie poprzedzić słowami "to nie jest z czerwca" albo pomachać sobie na dzień dobry

Nikt nic nie musi :), Iti wiedzial o konkursie zanim Wycwiel o nim wspomnial i nie róbmy tu z tego komedii, a moze juz nakręcilem swoje filmy w czasie gdy byl wątek 100 pompek w 200 sekund bo wtedy wlasnie pokazywalem Panteonowi jak powinny wyglądac prawidlowe pompki na kszeslach klatą do skakanki :)
Co do ilosci filmów w regulaminie jest wpis zdaje się "dowolną", i niby piszą ze to " ja się czepiam "
Nie czepiam się!
Patrzę i podziwiam!
Czekam na finałowe rozstrzygnięcie!
Niech wygra 2 najlepszych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Tak potwierdzam że ćwiczenie do którego napisałem regulamin pierwszy zaprezentował nam tutaj drazekm wraz z recenzją wykonywanych pompek przez panteona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
ojan
Skąd wiesz że nie ma trzeciego

Dokładnie "czarny koń" nagrał sobie filmik gdy przeczytał o konkursie, wstawi go 31 i pozamiata :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
" Uderz w stół a nożyce się odezwą " :) :) :)


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2018-07-23 19:41:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Drazekm ale się rozpedziłeś z tymi pompkami, gratulacje, super Co to idzie Podziwiam głównie za to, ze jesteś w stanie próbować codziennie. U mnie każda próba kończy się kilkudniowym bólem ręki, więc chyba odpuszczę

Jak bylem nastolatkiem robilem pompki codziennie podobne ilosci, róznica jest tylko taka ze jestem prawie 40 lat starszy i teraz je filmuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A może jakiś As już ma nagrany film, do którego trenował od lat i tylko czeka żeby wstawić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Konkurs !!! Lipcowe Pompowanie 1 -31 Lipca

Następny temat

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

WHEY premium