SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komentarze do konkursu lipcowe pompowanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
To chyba zależy, bo u mnie różnica to tylko kilka powtórzeń. I wcale nie jest to duże ułatwienie, wysiłek taki sam jak przy męskich, ja mam dziś mega zakwasy po wczorajszej próbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
To chyba zależy, bo u mnie różnica to tylko kilka powtórzeń. I wcale nie jest to duże ułatwienie, wysiłek taki sam jak przy męskich, ja mam dziś mega zakwasy po wczorajszej próbie.

Kilka powtórzeń?
Czyli ile zrobisz męskich a ile damskich?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
Moze Wycwiel celowo tak wymyslił ten handicap zeby wygrala dziewczyna ? :) i zwycięzyc z nią mógł tylko naprawdę dobry w pompkach facet, tylko ze to z góry skazało na przegraną całą resztę startujácych.

Z drugiej strony gdyby nie Catalaja, to raczej zwycięstwo faceta byłoby pewne, a tak jest jakaś szansa chociaż Trzeba było rozdzielić konkurs na kobiety i mężczyzn, nikt nie miał by wtedy zastrzeżeń do handicapu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jest jak jest, mnie to rybka nie mój problem bo ja nie zamierzam duzo przegrac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
A ja myślę że jak by handicap (50 cm ) był takim ułatwieniem dla pań to było by ich tu znacznie więcej chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
A ja myślę że jak by handicap (50 cm ) był takim ułatwieniem dla pań to było by ich tu znacznie więcej chyba

A mało ich jest 5 na 12 startujących w tym 3 z najlepszymi wynikami zaraz po mnie i Iti ?.
Wnioski niech kazdy wyciągnie sobie sam, i nie tylko ja zwracalem uwage Szajba równiez.
A w ogóle co to za przytyki ze w kazdym konkursie sie czepiam, co Wycwiel idziesz w slady moderatoröw ze góra ma zawsze racje a my mamy milczec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
drazekm
A co się nie zgadza ?
I po co do tego moderatorów mieszasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Drazekm ale weź pod uwagę, że najlepsze wyniki należą do zawodniczek ww. Tsu robi męską wersję i nie korzysta z ułatwienia. Ja i Nadinka to przeciętne dziewczyny, nie trenujące ww, z ułatwienia korzystamy a mimo to w czołówce nie jesteśmy i nie jest to na tyle duże ułatwienie żebyśmy miały szansę wygrać. Także nie rozumiem tego czepiania się o handicap.

Szajba robiłam próby przed konkuresem i różnica to było 5 powtórzeń. Póki co męskiej wersji nie zamierzam próbować bo mam problem z ręką i nie chce jej obciążać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
A co się nie zgadza ?
I po co do tego moderatorów mieszasz

O ten Twój.wpis mi chodzi
wycwiel
drazekm
Teoria spiskowa
Ty jesteś tym obciążony w każdym konkursie

Juz nie mozna napisac swojego zdania ?
Robilem konkursy w dipach i drązku z maks cięzarem i tez nie chcieliscie aby byl przelicznik wilksa, wiec co tylko ja "jestem obciązony teoriami spiskowymi " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki juz pisalem, nie chodzi o mnie jak wszyscy widzą nie mam problemu z robieniem pompek od początku chodziło mi o to ze te 50 cm jest wzięte z sufitu i nijak sie ma do wyrównania szans bo dlaczego nie np. 40 cm, albo moze pompki stojąc w oparciu o ścanę ?
Ja wiedzialem i teraz to widac ze nasi koledzy z dzialu raczej przeciętni w pompkach w takim ukladzie nie mają szans i nie jest to moje czepianie bo nie uchylam sie od konkursu tylko pisanie swoiego zdania.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-07-15 09:34:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Konkurs !!! Lipcowe Pompowanie 1 -31 Lipca

Następny temat

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

WHEY premium