SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komentarze do konkursu lipcowe pompowanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
... drazek a co do ostatniego filmu - Ok szczerze - wykonanie prima sort ale nie rób cyrku przy każdym ostatnim ruchu z wlacząc w końcowej fazie bo ci co coś trochę więcej ćwiczą i ktoś taki jak Ty na końcu z tricepsa "dwa centy wyciągną" bez problemu , chcesz jak to pisali "za aktorzyc " to zalecam w połowie ruchu zacząć walczyć ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
drazekm
iti706
... tylko jednak jak to masti robił w regulaminie zabraklo pkt " w czasie nagrania pokazujemy np kartkę z data wykonania próby i swój nick"

Konkurs jest lipcowy więc co za róznica jak 31 pokażę film np. z pierwszego :)


Zasadnicza bo pierwszego byleś w "sztosie" a ostatniego okazało się że nie miałeś np. dnia !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
drazekm
fanss
Strateg, ale i psotnik. Zajechać chce wycwiela z tym liczeniem

Odechce Mu się sędziowania, albo w nastepnym bede mial zakaz startu :)


a to jakaś rywalizacja czy co ... o czymś nie wiemy , nie lubisz sędziego ?


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2018-07-20 20:51:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
drazekm
iti706
drazekm jak będziesz wstawiał następny film z poprawionym wynikiem to taka mała prośba na końcu próby pomachaj do nas

Nieda rady wszystkie filmy juz mam nagrane i wstawiam w kolejnosci od najmniejszej do najwiekszej liczby pompek, a czy w kolejnym bedzie więcej niema gwarancji, dzis np. bylo mniej.


... czyli jak to rozumieć ?
nie jesteś w stanie teraz " jutro , pojutrze " zrobić 86 pompek i pomachać ???
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
drazekm
Co to ma niby być "odechce mu się sędziowania "to juz kolejna Twoja wypowiedż w tym tonie masz jakis problem z moją osobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Film z machaniem nagrany, ale musi poczekac na swoją kolej, jak pisalem po kolei najpierw slabsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wycwiel czy mam cos do Ciebie ?, tak tylko jedno zrób tak jak obiecales tyle samo pompek co Catalaja.
wycwiel
Myślę ze każdą liczbę którą panie wrzucą zdołam wypompowac a Ty ?




Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-07-21 05:34:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
drazekm
Panie wciąż pompują ta liczba jest jeszcze nie znana wez coś na wstrzymanie
Myslę że Ty masz jakiś głębszy problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
drazekm
Panie wciąż pompują ta liczba jest jeszcze nie znana wez coś na wstrzymanie
Myslę że Ty masz jakiś głębszy problem

Psycholog czy psychiatra ? :)
Nie umiesz po prostu odpowiedziec na pytanie ?, po co te aluzje z " aktorzeniem" i " głębszy problem" ?
Ja tylko robię pompki do konkursu a tu jakies niepotrzebne podteksty,czyzby nerwy puszczały ?
Napisałem ze chcę przegrac jak najmniejszą iloscią wiec spoko luz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
drazekm
Pedagog choć psychologię też liznąłem i z duzo grożniejszymi przypadkami miałem do czynienia także spoko luz
Polecam melise i kwas foliowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Konkurs !!! Lipcowe Pompowanie 1 -31 Lipca

Następny temat

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

WHEY premium