SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komentarze do konkursu lipcowe pompowanie

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Tylko że na maszynie czy nawet na sztandze na stojakach będzie problem z ustawiniem nagrywania, bo stojaki będą częściowo zasłaniać sylwetkę. Najlepiej sztanga na ławkach.

Pewnie jeszcze będę próbować damskich, myślę, że jakoś dałoby radę nagrać, żeby było w miarę przejrzyście nawet na maszynie smitha. No, ale jestem u rodziców, może na działce, albo w piwnicy znajdę coś, co się nada do tego celu...bo moj stary gryf jeszcze powinien gdzieś być, jeśli nie poszedł na złom... Ławki faktycznie dobrze stabilizują drążek, bo są miękkie i maja skórzane albo skóropodobne obicie i się nie ślizga. Trzeba kombinować, bo to może poprawić wynik znacząco.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Viki
Nie napracowałem się przy sędziowaniu Twojej próby bardzo czytelna
Widzę zapasik u Ciebie gdzieś na 15 powt. co najmniej. Spróbuj od samego początku robić dwójkami i mocny wydech ( dwie pompki - mocny wdech i wydech i trzymaj to tempo do końca ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Tsubame
Pewnie że powinnaś wstawić próbę w wersji dla kobiet w końcu na urlopie jesteś

Dziewczyny może macie drążek rozporowy i w futrynie dało by się zrobić próbę tylko może być problem z nagraniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wycwiel
Tsubame
Pewnie że powinnaś wstawić próbę w wersji dla kobiet w końcu na urlopie jesteś

podoba mi się ten tok myślenia...zakwasy po środowej próbie jeszcze trzymają, ale jak znam siebie, to jutro już nie wytrzymam i coś podziałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
drazekm
Chwile się zastanawiałem przy 9 powt.ale jest ok.



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2018-07-20 12:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Tsu a ty miałaś damskie próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Tsu a ty miałaś damskie próbować

Jeszcze zdążę Męskie na damskie zawsze będą miały wieksze przełożenie, niż odwrotnie, tak sobie kombinuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Tsubame
Ostatnie powtórzenie bez pozycji plank i nie skończone w czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29848
drazekm jak będziesz wstawiał następny film z poprawionym wynikiem to taka mała prośba na końcu próby pomachaj do nas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
iti706
drazekm jak będziesz wstawiał następny film z poprawionym wynikiem to taka mała prośba na końcu próby pomachaj do nas

Nieda rady wszystkie filmy juz mam nagrane i wstawiam w kolejnosci od najmniejszej do najwiekszej liczby pompek, a czy w kolejnym bedzie więcej niema gwarancji, dzis np. bylo mniej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super Konkurs !!! Lipcowe Pompowanie 1 -31 Lipca

Następny temat

Czy da się zrobić coś poważnego ze sobą trenując raz lub dwa razy w tygodniu ??!!

WHEY premium