SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata Nie Rośnie :(

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Siemka :D Bo mam problem ćwiczę już trochę a klatka piersiowa nie rośnie :( Wykonuje poprawną technikę :D Bo już o tym czytałem ale dalej nic :( Moje ćwiczenia to:

Wyciskanie na ławce prostej 4/5 serii 10-12 powtórzeń
Wyciskanie na ławce skośnej 4/5 serii 10-12 powtórzeń
Rozpiętki 4/5 serii 10-12 powtórzeń

To może być przez to że diety nie mam ??

Nie wiem nie mam pojęcia dlaczego :O

Z góry dzięki za odpowiedź :D i Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Wystarczy poczytać kilka postów w dziale odżywianie. Zresztą masz tu tysiące poprawionych gotowców. Wystarczy chcieć. No ale wiadomo, że pieniądze ułatwiają życie. Wstaw tu później tę dietę, bo różne kwiatki ułożone przez dietamasterów widujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22624 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356328
Wrzuć pełną ankietę działu, napisz jaki masz staż, podaj cały plan treningowy, jak długo idziesz danym planem, jak często trenujesz klatę, jakimi operujesz ciężarami - bo tak to można wróżyć z fusów.

I bez ogarniętej diety to same ćwiczenia mogą Ci zwiększyć siłę, ale za duże mięśnie raczej nie urosną.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
Wiek: 17 Lat
Waga: 77 kg
Wzrost: 186 cm
Wyniki siłowe :D Tego nie wiem nie podnoszę na maska :D
Ale klatę robię tak :D
1 seria 48 kg - 12 powtórzeń
2 seria 58 kg - 12 powtórzeń
3 seria 68kg - 10 powtórzeń
4 seria 78 kg - 10 powtórzeń
5 seria 88kg - 6 powtórzeń
Staż na siłowni: 7 miesięcy
Diety nie mam :D
Suplementów nie używam :D
Ten plan stosuje 2 miesiące :D Może trochę krócej :D

Klatę trenuje tylko w poniedziałku :D

Poniedziałek: Klata + Biceps
Wtorek: Plecy
Środa: Biegam
Czwartek: Bary + Triceps
Piątek: Nogi + Przedramię

Może tak jak mówisz bez diety masy nie nabiorę :D Ale jak ten plan stosuje teraz to lepsze wyniki siłowe mam :)





Zmieniony przez - B@rni w dniu 2015-12-23 18:09:00

Zmieniony przez - B@rni w dniu 2015-12-23 18:10:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
g**** urośnie, nawet jak będziesz stosował treningi dla PRO. Wiesz dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 215
nie wiem ... dlatego że diety nie mam czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jednak wiesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Więc wszystko stało się jasne.
Nie oczekuj efektów bez odpowiedniego żywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Gwarantuję Tobie, że 99% problemów z masą, piszących w tym dziale osób, wynika ze złej diety. Ludzie pytają o magicznie plany treningowe, nie trzymając diety. Trzeba zrozumieć, że bez odpowiedniej podaży makroskładników nie zbuduje się grama mięśnia. Trening, odżywki, koksy etc. nie są lekarstwem ani substytutem na niedożywienie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Z tym się zgadzam. Jeszcze poza brakiem odpowiedniego odżywiania jest aspekt techniki wykonywanych ćwiczeń, ludzie wyglądają po latach tak samo jak zaczynali, bo nie adaptują prawidłowego ruchu na treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
W pierwszych miesiącach, przy odpowiednim żywieniu, to mięśnie rosną nawet jak ktoś fałszuje z techniką. Mięśnie napędzane są magiczną obecnością ciężaru w otoczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Brak odpowiedniej diety plus niewłaściwa technika - czytaniem się nie nauczysz prawidłowego wykonania - to są przyczyny Twojego niepowodzenia.
Ja także kiedyś myślałem, że ćwiczę poprawnie a klatka nie rosła. Dopiero jak dopracowałem technikę i zostawiłem ego za drzwiami siłowni sytuacja się odwróciła.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progres

Następny temat

Powrót na siłownie, pomoc.

WHEY premium