SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata nie rośnie potrzebuje pomocy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1774

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

17 lat

Waga

80

Wzrost

183

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

rok z przerwą

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

domowa siłownia

Dieta

jest myślę że dobra

Ostatnio przerabiany plan

FBW

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

klatka-65 martwy-110 przysiad-75
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
Witam mam problem klata słabiutko rośnie w porównaniu do inych partii i to widać, nie wiem co już robić i zamieniam skosy , płasko,rozstawy dłoni nadgarstków nic nie widać efektu klata stoi praktycznie w miejscu. Ćwiczę FBW 3 razy w tygodniu na klatkę robie jedno ćwiczenie 5s prosze o wszelkie rady expertów. Wstawić zdjęcie sylwetki???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej swoj plan. Pamietaj ze jakas partia zawsze odstaje od innych ale to sie da nadrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
Nie mam planu ułożonego ponieważ co trening zmieniam ćwiczenia i tak przeplatam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu nie masz ulozonego planu.Jaki sens jest zmieniac cwiczenia co trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
nie wiem własnie gdzieś wyczytałem że tak jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ktos bzdury napisal. Musisz trzymac sie planu, wiadomo po jakims okresie trzeba zmienic jesli nie idzie rozwoj danej parti, ale np nie musisz zmieniac cw, wystarczy zmienic np liczb pow badz serii. Ale bez ulozonego planu to porzadanych efektow nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
Ja jakoś miałem bardzo duże przyrosty tylko nie klatka ale nie bede się spierał z bardziej doświadczonymi ale co sądził być teraz o fbw A,B,C bo miałem tylko 2 plany A,B ułoże sobie plan i ocenisz mi go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uwazam sie za doswiadczonego ;) ale cos tam wiem.No mozesz wkleic plan. Opisz po krotce jak cwiczyles do tej pory ( wiem ze zmieniales cw co trening ale roche bardziej szczegolowo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
A.
Nogi-przysiad 5s
Klata-porecze 5s
Plecy-wiosłowanie 5s
Triceps-wycisk wąsko 4s
Biceps-uginanie młotkowo 4s
Barki-wyciskanie żołnierskie 4s

B.
Nogi-przedni przysiad 5s
Klata- Wyciskanie sztangielek skos 5s
Plecy-wiołowanie sztangielkami/MC 5s
Triceps-francuskie jednorącz 4s
Biceps-uginanie ze sztanga stojąć 4s
Barki-unoszenie ramion na boki w góre 4s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
A więc używałem bardzo dużo ćwiczeń na klatkę , poręcze wyciskania sztangielkami sztangą skoks płasko. Plecy- MC, wiosłowania sztangą sztangielkami,drązek triceps- francuskie jednoracz hantelką,wyciskanie wąskie,prostowanie ramion tyłem z sztangielką,francuskie sztangą. Biceps- młotki,uginanie ze sztangą,sztangielkami ze supinacją.Barki -wyciasknie żołnierskie,wyciskanie sztangielkami,unoszenie ramion na boki.Nogi-przysiady ,uginanie na maszynie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
Mój trening trwa ponad godzinę i tak jak wcześniej opisałem co trening starałem się zmieniac ćwiczenia. Robiłem przeważnie te podstawowe ćwiczenia tylko zmieniałem uchwyty nadgarstki itd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana treningu

Wiecej