SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
Mam jeszcze takie jedno pytanko:
Dlaczego czasami nic nie chce mi się jeść, cały dzień nie jem nic dopiero wieczorem zachce mi się jeść to zjem ze 2 kanapki a tak nic.
A czasami to bym tylko jadł i jadł tylko gdzieś wyjdę to już się robię głodny i muszę wracać do domu coś zjeść bo nie wytrzymam jak czegoś nie prze konsze. O co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Jak z przemianą materii?


pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
Bardzo szybka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
nie wiem dlaczego ja tak kiedys miałem ale od kad zaczołem cwiczyc i jesc rozsądnie nie mam juz tego problemu

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Chinczas przecież barki i mięśnie naramiene to jedno i to samo :P No chyba że uznać "barki" jako całą "obręcz barkową".


Co do tej maszyny to mam takie samo zdanie jak Chinczas chociaż nie mam doświadczenia dużego z maszynami. W sumie może to być także maszyna do wyciskania na barki.

ćwiczenie pierwsze szczerze mówiąc nie wiem. Może jakiś "Compoud Move" Bo ten koleś w sumie łapami macha ale w takim razie po co te ćwierćprzysiady?

Drugie jest na barki. Naprzemienne krążenia sztangielkami. Jednak nie polecam a na pewno nie ze zbyt duzym ciężarem - może byc kontuzjogenne ;)

Trzecie - nie wiem czy to francuz... Ten obrazek wygląda jakby nie uginał rąk w łokciach tylk oprzenosił sztangielkę za głowę O_o

a czwarte to przenoszenie sztangielki, jest na klatę/plecy (różne wersje na forum krążyły), masz to ćwiczenie w atlasie

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 279
W lidlu drążek za 50 zł hahaha
a w Go Sport jest po 35 zł chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
A ja mam drążek za darmo. Taki prosty sprzęt to można sobie uspawać i będzie lepszy niż kupiony

Trening czyni mistrza !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Nieno masz racje bo w moejj wypowiedzi barki i naramienne to jest to samo, nie chodziło mi o obręcz barkową :P się sam zaplątałem :P Więc tak jak ty nie wiem po co w tym pierwszym ćwiczeiu te cwierć przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
A wracając do mojego pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Też tak czasem mam.

Jedz śniadanie - ważne.

Potem jakiś obiad i nie koniecznie kolację. (Mówię "niekoniecznie" bo zdania są podzielone - trzeba dużo białka przed snem itp. No to jest prawda, ale nie chcę robić off'topa).

Po pewnym czasie Twój organizm przyzwyczai się.

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT do korekty :)

Następny temat

Pytanie do guru tego forum:)

WHEY premium