SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
hadesZiom2 jest nawet takie przysłowie:
śniadanie jedz jak król,
obiad jak książę,
a kolacje jak żebrak

Trening czyni mistrza !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
Ale jak na złość rano nie chce mi się nic jeść (jak się obudzę).

Ale mam nadzieje że ten głód i brak apetytu są normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
moze nie chce ci sie rano jesc bo na wieczór za duzo jesz

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
Ja też rano nie czuje głodu ale zjem małą kanapkę popije herbatą, a potem mały spacer do szkoły i po pierwszej lekcji zaczynam ostro wpierd**ać wszystko co sobie uszykowałem.
Pamiętajże jak rano nie jesz to organizm pobiera sobie to co nagromadził (tłuszcz) i przez to chudniesz.

Trening czyni mistrza !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Heh no rezygnacja ze śniadań to raczej niezbyt dobra opcja
Po pierwsze podbiera nie tylko tłuszcz. Po drugie działając tak spowalniasz sobie metabolizm po pewnym czasie. Organizm przyzwyczaja się, że rano czeka go głodówka więc zaczyna "oszczędzać" magazynując to co potem zjesz w postaci czego? Tak jest - tkanki tłuszczowej

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
dletego tez powinienes jesc sniadania jak chcesz byc duzy

zaczynaj od małych porcji polecam płatki owsiane z mlekiem i rodzynkami , po pewnym czasie przyzwyczaisz sie do sniadan

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
A jak nie masz czasu to byle kanapka wystarczy, a później się przyzwyczaisz. Ja też kiedyś się przymuszałem i zaczynałem od pół skibki a teraz jem 8 skibek.Kwestia przyzwyczajenia

Zmieniony przez - _ MEDAL _ w dniu 2008-11-12 22:50:08

Trening czyni mistrza !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
ok, dzięki za pomoc!!!!

Jeszcze mam pytanko ;)
Byłem już na siłowni 3 razy, zaczynam widzieć efekty ale martwi mnie to że mięśnie poniżej sutków nie chcą mi rosnąć i to tak śmiesznie wygląda po prostu jest tam płaskie a nie zaokrągla się. Czy to się zredukuje po jakimś czasie, czy może jakość źle robię ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530


Mniej, więcej w tym miejscu.

(Przypadkowa fotka pobrana z neta)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Jeśli masz słabo rozwinięty dół klatki to rób ćwiczenia na dół klatki :D czyli ławka skośna w dół i wyciskanie , sztangą albo hantlami potrzebna masa a donośnie tego wczesniej to ja sie przyzwyczaiłem do skibki chleba i szklanki herbaty i ani wiecej ani mniej na śniadanie nie zjem :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT do korekty :)

Następny temat

Pytanie do guru tego forum:)

WHEY premium