SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie ma się co brać wg mnie za ćwiczenia specjalnie na dół klaty. Łap po prostu masę. Pamiętaj, że wyciskając płasko TAKŻE ćwiczysz dół klaty. Zwłaszcza nieco mostkując

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
Byłem już na siłowni 3 razy, zaczynam widzieć efekty ale martwi mnie to że mięśnie poniżej sutków nie chcą mi rosnąć

no jak nie urosły po trzech treningach to nic z tego nie bedzie (zart)

chłopie cwiczenia jedzenie sen to twoje trzy priorytety jesli sie nie zniechecisz to napewno niedługo bedziesz bardzo zadowolony ze swojego ciała bo narazie jest chudo

Zmieniony przez - shottas w dniu 2008-11-13 16:57:20

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
odnośnie efektów to co takiego zaobserwowałeś?
bo po 3 razach na siłce to chyba nie za wiele



Zmieniony przez - _ MEDAL _ w dniu 2008-11-13 17:35:49

Trening czyni mistrza !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Chyba zakwasy ;p a na tej fotce to chyba nie jest on bo napisał że fotka przypadkowa pobrana z neta :) popieram powyższych, masa i ćwiczenia <yes>

Zmieniony przez - Chinczas w dniu 2008-11-13 19:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
Co zauważyłem? Mięśnie zaczynają nabierać odpowiednich kształtów, stają się bardziej jędrne i twarde oraz oczywiście zaczynają rosnąć. Co do zniechęcenia to na pewno nie, jak już zacząłem ćwiczyć to tak szybko nie przestane, tym bardziej że rosną w szybkim tempie co nie tylko ja zauważyłem.

Acha, czy jak chodzę 3 razy w tygodniu, i minie już jakiś okres i pewnego dnia treningowego coś mi wypadnie, że nie będę mógł pójść na siłownie to będą tego jakieś skutki, gdy już organizm mój się tak przyzwyczai?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
cwiczysz 3 razy w tyg. to staraj sie tak cwiczyc jak ci jednego dnia wypadnie to idz następnego jak sie nie uda to oprocz zakwasów nic ci nie grozi.

widac bo miesnie sa napampowane

na poczatku zawsze szybko rosnie siła i miesnie ale potem organizmowi zaczyna brakowac energi i składników do budowy miesni , i wtedy znowu zawitasz na forum z pytaniem co zrobic mam pauze a my ci napiszemy ze zbilansowaną diete musisz miec itd. itd .


az wkoncu twoja wiedza bedzie tak duza ze tez bedziesz mógł powiedziec komus ej kiedys byłem chudy jak ty i patrz





ale sie zapedziłem

Zmieniony przez - shottas w dniu 2008-11-13 22:43:56

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A na koniec będziesz siedział w naszej Galerii Zdjęć i wyśmiewał innych, przeważnie nowych na forum, że są szczypiory, kościotrupy i wyglądają jak z oświęcimia każąc im łapać masę

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Wrzuć za jakiś czas foto jak Ci idzie przybieranie masy

Wole być kańciastym czymś miż okrągłym niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1530
ok, Za jakiś czas na pewno wrzucę. Jeśli czegoś będę jeszcze potrzebował to napiszę. Na razie nie mam żadnych pytań.

A teraz jedyne co mogę zrobić to podziękować wam za pomoc!!!

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
walnij wszystkim po SOG'u i możemy dalej odpowiadać na pytania

Trening czyni mistrza !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT do korekty :)

Następny temat

Pytanie do guru tego forum:)

WHEY premium