SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kierdy przerwa w treningu? Zapobieganie stagnacji..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Witam. Mampytanie cwicze 4 razy w tyg. I przez ostatnie kilka miesiecy nie robiłem sobie jakiejś przerwy. Cwicze w pon,.wt,czw ipt. Wiec sroda odpoczynek i sobota niedziela tak samo. Ostatnio byłem tylko 3 razy na siłce w tymm tyg i nie wiem czy musze zoribc jakąs przerwe? Nie lubie za bardzo przerw w cwiczeniach ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
https://www.sfd.pl/***_SPIS_TRESCI_***-t301411.html - masz tutaj link w ktorym znajdziesz wszelikie niezbędne info, czytaj, wyciągaj wnioski, ułóż plan i daj do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
I przez ostatnie kilka miesiecy nie robiłem sobie jakiejś przerwy -
to najwyzsza pora...

nie lubie za bardzo przerw w cwiczeniach ... - to zacznij zmieniac swoej nastawienie do tego


zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
najlepiej bedzie , jesli zaczniesz sie słuchać swojego organizmu , jesli czujesz sie słabo , zatrzymała Ci sie siła lub coś w tym stylu , to zrob sobie tygodniowy regen ;] , napewno nie zaszkodzi , pozdr ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Pamietaj ze przy tygodniowej regeneracji jesli robisz mase to w czasie wolnym tez rosniesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Dzięki wielkie za odpowiedz. Robię więc tydzień wolnego od siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
A jaki masz staż?

I jak wygląda Twój podział grup mięśniowych w tym treningu którym jedziesz? (rozumiem że od paru miesięcy jedziesz bez przerwy jednym treningiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Pon:
Klata:
-wyciskanie płasko ok 6s x 10 powtórzeń
-wyciskanie skos (głowa w dół) ok 6s x10 powtórzeń
-wyciskanie sztangielek (głowa go góry wink.gif ) ok 6s x10
Triceps:
tutaj nie wiem nie chciałem nic na razie zmieniać bo zacząłem tak cwiczyć od 2-3 traningów tej partii czyli:
-wyciskanie zza głowy(10 powtórzeń) + wyciskanie francuskie leżąc(10 powtórzeń) (liczone jako jedna seria) ok 6s
-czasem "obciąganie linek" kilka serii x10 (na pewno mniej niż 6 ok 2- max4)
Wt:
Plecy:
z nimi ma problem zawsze (nie lubię za bardzo ich ćwiczyć i nie wiem jak) , ale:
-na maszynie przyciąganie drążka na lince ;P (nie wiem jak się to nazywa brak mi określeń) 6s x10
-potem takie cos sprytne że wygląda jakby atlas tylko że nie ściąga się do wewnątrz tak jak na klatę tylko na boki tak jakby rozpiętki tylko ze sie siedzi... (tak napapweno każdy wie o co chodzi ;/) 6 s x10
-potem róznie albo wymachy hantlami siedząc na ławce z głową w kolanach albo podnoszenie hantla w oparciu o ławkę 6s x10 (co lepsze??)
Biceps:
-uginanie ramion ze sztanga łamana stojąc 6s x10
-to samo na modlitewniku ze sztangą 6 x10
-i ostatnio nie miałem siły w prawej ręce...;/ ale chciałem jeszcze kilka serii z hantlami na modlitewniku
Czwartek:
barki, kaptury, przedramiona
barki:
-wymachy na boki hantlami stojąc 6x 10
-wyciskanie hantli siedząc nad głowę (90stopni ławka) 6x10
-czasem też wymach w przód kilka serii x10
Kaptury:
-podnoszenie pod brodę sztangi łamanej 6serii x10 powtórzeń
Przedramię:
-podnoszenie sztangi prostej na krawędzi ławki 6 x10
-czasem jeszcze podnoszenie sztangi nachwytem x10 powtórzeń
Piatek:
Triceps:
to co w poniedziałek...
Biceps:
to co we wtorek...

teraz trochę zmieniłem bo mam : pon: klata bic wt: plecy tric, czw: barki,kaptury,przedramiona, pt : chce dać klatkę. W między czasie będę robił ćwiczenia na ramiona- 3 cm w 30 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
tutaj link o jaki mi trening chodzi--- >

http://s009.wyslijto.pl/?file_id=37720631055110260611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
* aha no i oczywiście zmieniłem troszkę cwiczenia np na bica nie robie sztanga tylko hantle- modlitewnik- sere łaczone potem samymi hantlami stojac ugionanie ramion. I własnie nie wiem ile powinno byc serii na mnijesze partie jak na masę jadę? Bo na duże 10- 12 tak?/
:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Źle źle źle. Tak jak pisałem podaj swój staż to wtedy będę mógł Ci pomóc.

Aha, i na tym forum jest możliwość edytowania postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
własnie nie wiem gdzie jest mozliwoś edytowania :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT...do oceny

Następny temat

szybkie pytanko

WHEY premium