SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW na PGE Narodowym - 27 maja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
pakerrlz
<a href=https://zapodaj.net/4040fae2e23bd.jpg.html>kupnony.JPG</a>

moje kupony ktore niebawem puszczam :)
tylko zastanawiam sie kurde czy nie odpuscic tego Sokouduoju, bo scenariusz moze byc taki ze Juras nie da sie znokautowac, obydwoje padaja kondycyjnie no i Juras na swoim podworku wygrywa na punkty.


To nie ma szans powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6240
dlaczego tak uwazasz :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Janikowski niszczy jakiegoś noł nejma

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no Pudzian g**** zrobił mając takie zaplecze finansowe ogólnie ,dla niego to chyba tylko lata treningu się liczą a nie jakość ,Ngannou po 4 latach treningu MMA jest obecnie TOP 5 i pewnie niedlugo będzie walczył o pas ,Manuwa też dość szybko się dostał do UFC bodajże po 4 czy 5 latach treningu .a u Pudziana to ciągle słychać tylko ''praca praca i jeszcze raz praca'' i żaden z nich nie miał takiego zaplecza jak Pudzian... Też myślę ,że z Pudziana możnabyło więcej wyciągnąć ,niech nikt nie mówi ,że taka siła to nic nie daje w MMA ,bo to nie było tylko jakieś wyciskanie leżąc czy inne ćw ze sztangą , Pudzian był k****sko silny i właśnie dobrze wyglądał np z Kawaguchim ,tutaj walczył z typem co miał 10-1 a to była druga walka Pudziana ,później JT prawie znokautował ,lecz zabrakło zimnej głowy i pchał ciosy ,ale nie było źle patrząc z perspektywy czasu.

i jakoś nie mam wrażenia ,żeby Pudzian był jakiś lepszy niż te 6 lat temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
gosc po prostu nie ma talentu do tego sportu i tyle.

sa goscie, ktorzy w wieku 18-stu lat graja na najwyzszym poziomie w pilke nozna (tak jak Ngannou i Manuwa szybko osiagneli poziom UFC, chociaz akurat nie wiem, jak to tam dokladnie z nimi bylo, wierze na slowo, ze cwicza krotko, bo nie chce mi sie sprawdzac teraz), a sa tacy (i mam tu na mysli 98,3% reszty), ktora chociazby latala za pilka 25 lat, to i tak nic specjalnego by soba nie prezentowali, bo zwyczajnie sie do tego nie nadaja.

roznica jest taka, ze jak ktos cwiczy cos x lat i nie ma efektow, to sobie daje z tym spokoj, a Pudzian chociaz walczy od lat na tym samym - mizernym - poziomie, to dalej trenuje i mowi, ze przed nim jeszcze praca,praca i praca. niemniej, zebym nie zostal zle zrozumiany - to jego sprawa, jak dla mnie, to sobie moze trenowac i do 60-tki, natomiast nie jestem pewien, czy dalo sie z niego wyciagnac duzo wiecej.

i to nawet biorac pod uwage, ze jednak osiagnac bez talentu przyzwoity poziom w sportach walki mozna IMO duzo latwiej niz w pilce/koszykowce czy powiedzmy tenisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Jest jeszcze coś takiego jak dryg do tego sportu i bariera, której się nie przeskoczy. Oczywiście, można było pewnie trochę więcej wyciągnąć, ale z kilkunastoletniego targania ciężarów nie da się po kilku latach bajecznie skakać na nogach, bić ciosy z luzu itp.
Podobnie jak by taki Różal zaczął startować teraz w strongmanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mamed - Borys na Mameda ze względu na umiejętności, doświadczenie i gabaryty
Pudzian - Tyberiusz a postawię tym razem na Tyberiusza
Fernando - Różal
Popek - Hardkorowy Koksu stawiam na Popka bo mimo wszystko ma wieksze ogarnięcie w walce od Koksa, ale nie zdziwi mnie jak Koksu coś wyczaruje
Narkun - Wójcik to będzie bardzo ciekawa walka
Gamrot - Parke
Kita - Andryszak
Wrzosek - Erbst Tutaj mogą być niezłe akcje
Janikowski - Gallegos GO ŚWIEŻAK
Lipski - Belbita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Mamed - Borys
Pudzian - Tyberiusz
Fernando - Różal
Popek - Hardkorowy Koksu
Narkun - Wójcik
Gamrot - Parke
Kita - Andryszak
Wrzosek - Erbst
Janikowski - Gallegos
Lipski - Belbita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40034
Mamed - Borys
Pudzian - Tyberiusz
Fernando - Różal
Popek - Hardkorowy Koksu
Narkun - Wójcik - jedna z najciekawszych walk, zdecydowanie wolę Wojcika, choć gdybym mial stawiać kasę, to na Narkuna jednak.
Gamrot - Parke
Kita - Andryszak
Wrzosek - Erbst bardzo ciekawa walka, liczę, że Erbst przed czasem
Janikowski - Gallegos
Lipski - Belbita nie wiem, babskie MMA jakoś srednio mnie emocjonuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ngnannou trenował wcześniej boks i on w zasadzie głównie w stójce masakruje, a jak będzie sobie radził z zapasiorami to zobaczymy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Następny temat

Wing chun - Wrocław

WHEY premium