SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW na PGE Narodowym - 27 maja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Duże zagrożenie w stójce, 170 kg naturalnej masy. Myślę, że to się dobrze sprzeda, Janusze bedo krzyczeć "ale wielki cygan...!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Przewaga wagi mogłaby Pudzianowi utrudnić życie bo przy obaleniu i siłowaniu się z Rumunem straciłby siły i tlen. Ciekawe kogo mu dadzą. Ja bym obejrzał rewanż z Jamesem "f***in' joke" Thompsonem
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yoshi87
...co powiecie o tym wielkim gościu Lungu...
Uważam że byłby dobrym przeciwnikiem. Dobrym w sensie doby do promocji - bilans wak dodatni i niezbyt groźny dla Pudziana.
Gdy pierwszy raz padła propozycja walki, rzuciłem okiem na jego rekord. 5 wygranych na 6 ostatnich walk WOW
Później przyglądnąłem się z kim wygrał (od ostatniej):
John Painter (0 4)*
Amadou Papis Konez (0 0)
Mahmoud Hassan (1 4)
Andrzej Kulik (0 0 NC)
Siala-Mou Siliga (6 3)

* rekord przed walką z Lungu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jego rekord wygląda spoko, ale jak się właśnie spojrzy na to z kim walczył, to już nie jest tak super. Trochę ciężko byłoby go nawet dobrze zareklamować, chociaż Janusze MMA i tak nie zagłębiają się w statystyki zawodników i ich poprzednie walki. KSW zapewne przedstawiłoby go w taki sposób, że większość faktycznie myślałaby o nim jako o weteranie PRIDE itp.

Jestem tylko ciekawy jak Pudzian poradziłby sobie z tak dużym gościem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Kondycyjnie by go zajechał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bilety schodzą jak świeże bułeczki. Nic dziwnego z taką smykałką do promowania gali i pomysłem jak np z tym plakatem powinni zajść daleko.

Jak poinformował dziś współwłaściciel KSW – Martin Lewandowski, gala KSW 39: Colosseum akutalnie przebiła sprzedażą biletów dotychczasowy rekord, co oznacza, że już teraz można powiedzieć, że majowa gala będzie największą w Europie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
trzeba im oddac, ze znaja sie na tym, co robia.

po ogloszeniu gali bylo sporo glosow poddajacych w watpliwosc mozliwosc zapelnienia obiektu, a zdziwie sie, jesli im sie nie uda, zwlaszcza, ze jeszcze kilka zapowiedzi walk przed nami, w tym jakies Popek vs Burneika pewnie, albo inny hit tego typu.

zbyt wielu ludzi zapomina, ze to jest powazny biznes i tam raczej nie ma miejsca na pomylke, musieli 3x dobrze przestudiowac temat, zanim sie podjeli realizacji. moze ciut zabraknie do maxa, ale i tak bedzie ludzi w opor.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Mnóstwo poważnych biznesów upadło. Nadal jestem sceptycznie nastawiony co do zapełnienia stadionu, ale jest to sceptycyzm malejący.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Chyba gdzieś pisali ze 15k biletów poszło tylko w styczniu. Wiem że do pełnego stadionu sporo brakuje ale liczby i tak robią wrażenie.

Ktoś się orientuje ile ludzi bylo na tych większych galach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kawule doskonale wiedzą jak przyciągnąć Januszy na stadion. IMO żadnej porażki nie będzie i pobiją rekord. W Polandii mma jest mega popularne patrząc jaki procent społeczeństwa ogląda ten sport. Zapełnią stadion, a na pewno ludzi w opór będzie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Następny temat

Wing chun - Wrocław

WHEY premium