SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Held vs Pellegrino na Bellatorze 11 maja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu jeszcze nikt nie założył tematu? Jak myślicie, Marcin Held będzie tą osoba która ostatecznie wyśle Batmana na emeryture?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9592
a kto to jest Held? liczy się Pudzian,hardcorowy koksu,Najman,Bazelak.
jeśli Heldzik nie "złapie nogi" TO w/g mnie przegra.

Zmieniony przez - mek24 w dniu 2012-02-22 12:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kurna, byłoby super, gdyby jakaś polysz TiVi wystarała się o wyświetlanie tego sezonu Bellatora...

SF już zdycha wyraźnie i mało co do oglądania jest, a tu Polacy będą walczyć, Falcao, Curran, Sandro.

I Alvarez vs Aoki 2 się szykuje....

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 521 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16469
ciezki i wymagajacy rywal, mam nadzieje, ze Held da rade, ale faworytem nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Łatwo nie będzie Marcinowi bo Pellegrino ma za soba kupe walk i wielkie obycie, którego Marcinowi jednak jeszcze brakuje. Jak dobrze wyczytałam ma czarny pas więc w parterze Marcin też nie będzie miał prosto. Ale to dobrze, że Marcin dostaje obytych przeciwników bo wiele z takich walk wyniesie. Ja tam wierze w Marcina bo wiem na co go stać. No i nie oszukujmy sie Kurt lata swojej świetności ma już za sobą;) Ja tam uważam że będzie miał teraz czwartą przegraną pod rząd i bye bye na emeryture;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To znaczy co, drugi raz w ciągu roku Pellegrino wraca z emerytury? Imo Held ma marne szanse. Batman się na jego sztuczki nie złapie, KO też nie wchodzi w grę, więc pewnie przez większość walki będzie nim wycierał podłogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Walka napewno będzie w parterze. Ale akurat w parterze Marcin jest fenomenalny. Widziałam jak jeszcze jako purpura śmigał czarne pasy. Moim zdaniem mu sie uda:)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No dobrze by było. W ostatniej walce nieźle sobie poczynał z zapaśnikiem. Tylko, że po pierwsze to był gość parę klas gorszy od Pellegrino, a po drugie to miał farta z tą decyzją (normalnie sędziowie mają w dupie ataki z dołu). Także jakoś tego nie widzę zbyt kolorowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
No tak ale Pellegrino dobre lata ma juz za sobą, nie bez powodu przegrywa wszystko ostatnio i nie bez powodu chciał skończyć kariere;)
Jeśli walka będzie w parterze Marcin wygra, natomiast w stójce niestety Marcin ma jeszcze braki, ale nie sądze żeby walka rozegrała sie w tej płaszczyźnie;)

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Toż 32 lata ma. Młody chłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Mówiąc że ma dobre lata za sobą nie miałam na myśli że sie zestarzał tylko że "passa" już nie ta:P:P

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza walka FOD'a !!

Następny temat

Dana White vs Floyd Mayweather Jr. - wymiana zdań.

WHEY premium