SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW na PGE Narodowym - 27 maja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
K_PS nie obrażaj freakfightów i feaków biorących w nich udział. Czasem można a nawet wskazane się oderwać i obejrzeć coś dla rozrywki. Ja lubię tak dobre.

Ta walka to będzie korytofight, szambofight, rzygowinafight, zwał jak zwał. Ustawka max 45 sekund. Dwie gwiozdy światowego formatu, których facjaty nie mogą zostać naruszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4557 Napisanych postów 35824 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263291






Przypomina Wam coś?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tak, zerzneli z ufc ny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
nie rozumiem tylko komentarzy, ze komercha, ze sie sprzedali, przeciez generalnie tutaj chodzi o show, i tak kazdy bedzie ogladal, kazdy znajdzie cos dla siebie generalnie, czy walka Mameda i Borysa czy debiut Janikowskiego czy wlasnie jakis dziki freak fight typu Popus - Hardkorowy Koksu, albo sobie i na Ariane popatrzec :)

Cieszmy sie (czy to show, czy nie), ze POLSKA GALA mieszanych sztuk walk nabrala takiego formatu i zainteresowania, ze ludzie beda ja mogli obejrzec na stadionie narodowym. Jak dla mnie na +...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nikt tutaj przecież nie wjeżdża na KSW za to co robią. Parę stron wcześnie pisaliśmy, że znają się na rzeczy i wiedzą jak przyciągnąć ludzi na stadion.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 132 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3637
...to wejdz na youtube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Jeżeli tylko nikt nie wypadnie z gali chociaż jest taka możliwość i jeżeli już, będą dobrze dobrane zastępstwa, to sportowo będzie to najlepsza karta KSW. Jeden Freak Fight niczego nie zepsuje w tej gali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 40034
czyżby jednak Pudzian-Fedor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie, zwyciezca Burneika vs Popek na tej samej gali. Robia turniej jak w Pride.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Kupuje PPV
Elo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 207: Nunes vs. Rousey

Następny temat

Wing chun - Wrocław

forma lato