Szacuny
215
Napisanych postów
1053
Wiek
7 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
169918
K_PS nie obrażaj freakfightów i feaków biorących w nich udział. Czasem można a nawet wskazane się oderwać i obejrzeć coś dla rozrywki. Ja lubię tak dobre.
Ta walka to będzie korytofight, szambofight, rzygowinafight, zwał jak zwał. Ustawka max 45 sekund. Dwie gwiozdy światowego formatu, których facjaty nie mogą zostać naruszone.
Szacuny
10
Napisanych postów
132
Wiek
30 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
3637
nie rozumiem tylko komentarzy, ze komercha, ze sie sprzedali, przeciez generalnie tutaj chodzi o show, i tak kazdy bedzie ogladal, kazdy znajdzie cos dla siebie generalnie, czy walka Mameda i Borysa czy debiut Janikowskiego czy wlasnie jakis dziki freak fight typu Popus - Hardkorowy Koksu, albo sobie i na Ariane popatrzec :)
Cieszmy sie (czy to show, czy nie), ze POLSKA GALA mieszanych sztuk walk nabrala takiego formatu i zainteresowania, ze ludzie beda ja mogli obejrzec na stadionie narodowym. Jak dla mnie na +...
Szacuny
3124
Napisanych postów
22804
Wiek
38 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
208988
Nikt tutaj przecież nie wjeżdża na KSW za to co robią. Parę stron wcześnie pisaliśmy, że znają się na rzeczy i wiedzą jak przyciągnąć ludzi na stadion.
Szacuny
2576
Napisanych postów
23357
Wiek
38 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
337410
Jeżeli tylko nikt nie wypadnie z gali chociaż jest taka możliwość i jeżeli już, będą dobrze dobrane zastępstwa, to sportowo będzie to najlepsza karta KSW. Jeden Freak Fight niczego nie zepsuje w tej gali.