SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Kurde, hejterzy Mameda złapali hype.

Co by nie mówić, to Melvin ostatnio borykał się z jakimiś ogórkami z Japonii, z których jeden postanowił odtańczyć Gody Leśnego Wenża zamiast walczyć, a obalany był przez gorszych zawodników niż Mamed.

Tak więc obawiam się (?) że Mamed sub 1 runda.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja nie hejter

Nie no jak Mamed go podda no to nic wielkiego, ALE JAKBY ZNOKAUTOWAŁ MELVINA W STÓJCE - no to już by był pełen szacun na dzielni.





Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-25 13:43:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ja to wiedziałem, że tak będzie. Mamed dostanie ogórka, to będą krzyczeć że dvpa, znowu ogórek itp. Mamed dostanie kogoś solidnego, to zaraz będzie "Oby pocisnął Mameda", albo "Mam nadzieje że wyebie Mamedowi".

Ehhh, nie znoszę używać terminu polaczek, ale czasami to po prostu pasuje, do tego co widzę

A co do walki obstawiam szybkie poddanie, Mamed nie będzie się bawił w stójce z Melvinem. No i brawa dla KSW za takiego przeciwnika (tak, czasem może przejść przez gardło słowo pochwały), jeżeli oczywiscie do walki dojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Cos za solidny ten przeciwnik Mameda oby nie bylo,ze tydzien przed walka Melvin dozna kontuzji,lub mu chomik zdechnie,gdzie bilety jiz beda wyprzedane,wtedy znowu jakis ogoras na 20 sekundowe klepanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
chyba pierwszy raz brawa dla KSW za przeciwnika! Po drugie termin polaczek to raczej pasuje do tych co ślepo kibicują Mamedowi za te wszystkie cyrki i kibicują tylko dlatego jakiemuś zawodnikowi, bo ma obywatelstwo Polskie, ja mu nie kibicuje można powiedzieć, że go hejtuje, ale mam do tego prawo i argumenty i chcę żeby go Melvin posadził!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No i co? Jakby to walczył Materla to bym kibicował całym sercem Materli, Mamed już pokazał, że woli walki na KSW i m jak milosc, a nie USA

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-10-25 13:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
I tanczyc u Majewskiego z Rysien z klanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie bullet a co do samej walki tj mówicie nie należy się zbytnio nakręcać, bo do walki aż 5 tygodni a w KSW wypadają na dzień przed Jeśli wejdą razem do ringu to uwierzę, że do tego doszło a scenariusz, że Melvin łapie kontuzje i Mamed dostanie jakiegoś odpadka z Bellatora jest możliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161





Nie no, a tak na serio to strasznie się wnerwiłem po tej akcji z UFC bo liczyłem na to i trzymałem kciuki, a tu Mamed powiedział, że 20+20 to nie kasa no i wiadomo co dalej.

Silva z Bieberem zatańczył na scenie więc ... Mamed też niech sobie tańczy z Rysiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
hehe ludzie ostatnio coraz większa nienawiść do Mameda , a jeszcze niedawno kochali go wszyscy :D

Kvrwa Mamed z Rychem naprawdę dziwne rzeczy się dzieją ostatnio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium