SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58390

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
haha no można były się tego spodziewać , za szybko ogłosili rywala mameda, coś w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie, dziwiłem się czemu tak szybko ogłosili na początku to teraz już się nie dziwię - wszystko po staremu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Cóż... Płacą ludzie za widowisko, któremu do widowiska nie blisko...w przypadku zamiennika na 100%. Bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego RedBaloon nie walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bo on jest na PPV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
smutek rysuje sie na mej twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 674
- Z tego co wiem, Strikeforce robi ostatnią galę i to bę­dzie koniec. Ten temat zatem jest zamknięty. Dla UFC nie jestem dobrym "produktem". Ważny jest oczywi­ście aspekt sportowy, ale trzeba pamiętać także o dru­giej stronie. Przecież KSW czy UFC to nie tylko walki i sport, ale także praca, z której się żyje. Muszę myśleć o rodzinie. KSW oferuje mi większe możliwości, niż może mi zaproponować UFC - zdementował również domniemany wyjazd do USA Chalidow.

Źródło http://m.onet.pl/sport/kickboxing-mma,zycj5


Można się było spodziewać, że nie będzie ani Melvina na KSW, ani walk w USA. Wielka szkoda ale to decyzja Mameda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-11-21 12:02:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 163 Wiek 112 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3060
Niektorzy z was naprawde wierzyli ze ta walka sie odbedzie? :D
Dajcie spokoj,pajace z KSW juz dawno pokazali ze najlepiej idzie im robienie walkow i bylo wiadomo,ze ta walka nie dojdzie do skutku.Tak jak z LeBannerem i kilkoma innymi.Dam sobie reke uciac,ze oni nawet nie podpisali kontraktu NA WALKE z Melvinem, a jedynie za mala kase kontrakt na promocje tej gali i opowiadanie o dupie maryni,a pozniej ogloszenie ze kontuzja.A przeciwnik Mameda,ten niby rezerwowy, byl znany od poczatku,tylko z oczywistych wzgledow oglosza go dopiero teraz,jak "niespodziewanie" Melvin doznal kontuzji.
Wszystko jest przemyslane,tak samo jak kazus Mameda z wyjazdem do USA.Tu nie ma zadnych przypadkow,Kawul i Lewy to mendy i dlatego doskonale sie odnajduja w szołbizie i trzepia kase.Za to szacunek,trzeba miec glowe na karku zeby tak dlugo ladowac widzow w dupala a ci sie dalej ciesza ze sa ladowani.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium