SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A mi sie wydaje, że faktycznie myślał, że dostanie znacznie więcej w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
W którym rzędzie kaczka będziesz? Ile bilety? Czy z cała rodziną?
O ile będę oglądał, zawsze mnie dreszcz dodatkowy spotkać może, gdy nagle wypatrzę kogoś, a kto wie, może nawet dreszcz jedyny na tej gali. Żartuję, tak źle być nie może. Oby nie było. Zresztą, ładne czy brzydkie, jakie by nie było i tak na tle poprzedniego wypaść musi ok.


..." i na tym w zasadzie można by zakończyć podsumowanie takiej wypowiedzi, ale nie trzeba. Rozumiem, że szanowny autor, niczym ta przysłowiowa krowa, poglądów nigdy nie zmienia. No a że Mamed to niejako osoba publiczna, i już sam do siebie nie należy, to musi swoje ja, ego, czy też jaźń jak zwał tak zwał współdzielić z gromadką bystrzaków z for internetowych. Ludzi w większości takich, który to po jego potencjalnych spektakularnych sukcesach w UFC byliby gotowi rękawice mu szorować, a po ewentualnych porażkach z dziką radością przydepnęliby butem. Miło by było usłyszeć jaką to ciężką i krętą drogę smoka autor wypowiedzi sam obrał. Postanowił w gimnazjum mieć same piątki ?"

Otóż, wzmianka o nie zmienianiu poglądów jest głupia, a to z uwagi na zmianę tychże właśnie choćby w odniesieniu do mameda, którą sam jako opcję co to się niemal na 100% zrealizuje ukazujesz w komencie swoim. Skoro piszesz o grupie ludzi, którzy nie zmieniają poglądów, dlaczego przypisujesz im takową zmianę w kontekście potencjalnych wygranych mameda - czyżbyś zmianę poglądów rozumiał w szczególny sposób? Zdefiniuj zatem "zmianę poglądów" po swojemu i zobaczymy, czy ta definicja ma sens, bowiem jak ktoś, kto hejtuje, a po sukcesach rękawice czyści, może poglądów nie zmienić, proszę, o mędrcze, co po odwracaniu kota ogonem, napada na tego, co mu o tym odwracaniu napisał.

Szopkę prowadzili miesiącami, mamed w niej uczestniczył, nadal argumentuje, że i w ksw ma ok wyzwania, że to naj organizacja niemal itd. ... To nie szkodzi widzę zupełnie tym rozsądnym, którzy dbają o rozwój mma w kraju i o dobre imię mameda, ok. Jednym z nich jest też chyba lechu, który gardzi stadnym myśleniem ( widzianym zresztą tam, gdzie go nie ma absolutnie), ale jak pojawia się problem dotyczący stylu tekstów dopiero co prze niego przeczytanych i nie komentowanych pod kątem stylu, wnet wpada w lament i stwierdza, że nie czytał odpowiedzi na swoje uwagi, a to ponieważ się tego czytać nie da, gdyż styl taki owaki - wszystko to zaraz jak tylko powstała grupa, która kwestię stylu podniosła na forum (zresztą w kulturalny sposób o ile pamiętam - mówili o nieczytelności ich, a ja odpowiedziałem, że dla kogoś są czytelne i wystarczy tyle). To się ubawię o ile padnie definicja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
co do wypowiedzi mameda ,że KSW niby lepsze od Bellatora to proponuję zorganizować galę Bellator vs KSW.Najlepszy zawodnik z każdej kategorii KSW i z Bellatora od lekkiej wzwyż.
Jewtuszko/sowiński vs chandler
Saidov/Mańkowski vs Askren
Mamed vs Shlemenko
błachowicz vs King Mo ?(wiem ,że mistrzem jest m'pumbu ,ale wiadomo kto tu jest najlepszy)
Bedorf vs Conrad(ew. jakiś drugi ciężki jeśli konrad zrezygnował)

To zweryfikowało by stwierdzenie Mameda ,że są lepsi od Bellatora...KSW nigdy by na to nie przystało bo tylko mamed by mógł wygrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Cole K. chyba z MMA zrezygnowal, ale Damian Grabowski moglby spokojnie reprezentowac Bellatora Tez jakos nie widze, zeby zawodnicy KSW mieli wyzszy poziom sportowy niz zawodnicy Bellatora. Chociaz w KSW chyba wiecej placa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
@xper
Czy gala jest dobra czy zła nie zależy tylko i wyłącznie od czynnika sportowego. Np:

i nawet gdyby tak było, że: ówcześni mistrzowie wszystkich kategorii UFC > ówcześni mistrzowie Pride, to i tak wolałbym być na gali Pride. Akurat KSW, pomijając aspekt sportowy, mi osobiście nie za bardzo odpowiada, bo trąci troszkę remizą strażacką (bez obrazy dla strażaków) ale organizacyjnie i w swojej własnej konwencji są ok i rozumiem, że może się to podobać. Znajomy był na pierwszej walce Pudziana i oprawę gali etc. relacjonował z entuzjazmem, ale akurat on lubi tego typu klimat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lechu ale mówisz o tym ,że np. 6 lat temu?czy mówisz o tym ,że UFC teraz>PRIDE wtedy,tak ciężko porównać.Tylko ,że wtedy Pride było lepsze pod względem sportowym i widowiskowym.Rampage naj**ał Chucka w Pride a nie był nawet najlepszym LHW PRIDE.
też wolałbym obejrzeć PRIDE Final Conflict 2005 przykładowo niżeli rozpiski z tamtych czasów UFC.

tak KSW ma fajną oprawę ,ale to nie jest wszystko gala nawet w PPV trwa 4 godziny a ma jedynie 7 walk ! dla mnie to lekka przesada.

Sava9e alvarez miał 50/50 chyba na starym kontrakcie aoki też miał 50/50 Lombard pewnie też sporo miał.
Za turniej dają 100k $$ a nie jak na KSW.
Rebney powiedział ,że którąkolwiek Alvarez wybierze ofertę to zmieni jego życie czyli musieli mu proponować bardzo dużo ale widocznie UFC dało mu PPV $
Gaże które podałem były podane po jakiejś gali bellatora chyba Alvarez vs Aoki.


Zmieniony przez - xper w dniu 2012-11-15 18:15:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 874 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13202
a ja tam czekam z niecierpliwoscia na kolejna gale KSW bardzo ciekawe pojedynki sie szykuja rewanz irokeza obrona materli powrot kulaka kolejne wyzwanie mammeda no i co mnie bardzo ciekawi pojedynek borysa ktory jak dla mnie jest mega kozakiem

żelastwo jest po to, by nim pakować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
xper

Sava9e alvarez miał 50/50 chyba na starym kontrakcie aoki też miał 50/50 Lombard pewnie też sporo miał.
Za turniej dają 100k $$ a nie jak na KSW.



No tak, ale to gwiazdy i mozna ich porownac do gwiazd KSW. A w KSW Pudzian mial 300k PLN, a Mamed coś ponad 100k PLN, wiec wychodzi podobnie z tym, ze Polacy nie musza kraju opuszczac, bo maja prace na polskim podworku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221407
DominatorG
a ja tam czekam z niecierpliwoscia na kolejna gale KSW bardzo ciekawe pojedynki sie szykuja rewanz irokeza obrona materli powrot kulaka kolejne wyzwanie mammeda no i co mnie bardzo ciekawi pojedynek borysa ktory jak dla mnie jest mega kozakiem
a ja bym cie chciał zapytac,(w sumie z czystej ludzkiej ciekawości ) czemu celowo przekręcasz imię Mamed na Mammed ,jakby co pytam poważnie? zresztą nie ty pierwszy już to robisz(to jakis szyfr czy co? ) sorry za OT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Ponieważ polski Czeczen swoimi umiejętnościami oraz sukcesami sportowymi, przywodzi na myśl legendarnego mistrza Muhammada Alego i prawdopodobnie stąd te literówki, które także mi się zdarzają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium