SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
_lechu_
Nie rozumiem jak można Mamedowi kibicować ^^ "BO JEST POLAKIEM" !?

I właśnie dlatego będę kibicował Melvinowi - bo jest Polakiem ! ...oh wait...Mamed daje dobre i ciekawe walki - dlatego to jemu będę kibicował, tajemnica rozwiana.


Melvin daje też ciekawe walki, powiedziałbym nawet, że dużo ciekawsze niż Mamed...
Gdyby Jones dostał obywatelstwo Polskie to Ci, którzy go teraz hejtują natychmiast stałby się ich fanem!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Kondi doskonale to wszystko ująłeś! Co do tego jakby wydarzył się jakiś cud i Mamed byłby w tym UFC to również bym mu nie kibicował tylko chciałbym jego porażki, bo ja nie zmieniam poglądów od tak... Taki Materla czy Błachowicz tylko czekają na ofertę UFC, bo w KSW walczy się o pietruszkę, jakoś ta dwójka zarabia na pewno mniej niż Mamed a jakoś nawet Błachowicz powiedział, że dostał by taką ofertę co Mamed i od razu by podpisał kontrakt.
Tylko czekam na kontrargumenty typu: "ale on musi mieć z czego utrzymać rodzinę" itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
"Kondi doskonale to wszystko ująłeś! Co do tego jakby wydarzył się jakiś cud i Mamed byłby w tym UFC to również bym mu nie kibicował tylko chciałbym jego porażki, bo ja nie zmieniam poglądów od tak... Taki Materla czy Błachowicz tylko czekają na ofertę UFC, bo w KSW walczy się o pietruszkę, jakoś ta dwójka zarabia na pewno mniej niż Mamed a jakoś nawet Błachowicz powiedział, że dostał by taką ofertę co Mamed i od razu by podpisał kontrakt." Steven0 ale czego ty od niego chcesz? niech sobie tam tańczy i śpiewa(jakby nie patrzec i tak coś osiągnął),w sumie jego sprawa? jak nie chce to nikt go nie zmusi i tyle,nie ma co sobie tym głowy zaprzątać,tu mu dobrze,znalazł swoje miejsce w życiu(ma fajną,ładną zonę,synka,chce byc przy nich)nie chce wyjeżdżać trudno jego sprawa,jak kiedys zawalczy za Oceanem to mam nadzieję że mu sie cos uda(chociaz czas płynie) i tyle,z Melvinkiem i tak będzie Imo cięzko miał na ksw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
"Kondi doskonale to wszystko ująłeś! Co do tego jakby wydarzył się jakiś cud i Mamed byłby w tym UFC to również bym mu nie kibicował tylko chciałbym jego porażki, bo ja nie zmieniam poglądów od tak... Taki Materla czy Błachowicz tylko czekają na ofertę UFC, bo w KSW walczy się o pietruszkę, jakoś ta dwójka zarabia na pewno mniej niż Mamed a jakoś nawet Błachowicz powiedział, że dostał by taką ofertę co Mamed i od razu by podpisał kontrakt." Steven0 ale czego ty od niego chcesz? niech sobie tam tańczy i śpiewa(jakby nie patrzec i tak coś osiągnął),w sumie jego sprawa? jak nie chce to nikt go nie zmusi i tyle,nie ma co sobie tym głowy zaprzątać,tu mu dobrze,znalazł swoje miejsce w życiu(ma fajną,ładną zonę,synka,chce byc przy nich OK)nie chce wyjeżdżać trudno jego sprawa,jak kiedys zawalczy za Oceanem to mam nadzieję że mu sie cos uda(chociaz czas płynie) i tyle,z Melvinkiem i tak będzie Imo cięzko miał na ksw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Nie ma co sie podniecac,bo do tej walki moze nie dojsc...To jest wabik na bilety,juz w Polskim boksie byly takie akcje,Afolabi-Kolodziej itd.Wyjdzie Melvin do ringu to uwierze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
I tak się nie ma czym podniecać. Z kim Melvin wygrał w MMA? Kończyli go zawodnicy gorsi od Mameda. To jest starannie zaplanowane show. Szeroki murzyn, same mięśnie pokonany przez wirtuoza techniki. Pewno pokażą jak Melvin w swoich najlepszych latach nokautował w k1 i sprzedadzą to jako zwycięstwo nad wielką legendą. No, a przecież Manhoef nie powie do kamery "dejta spokój ja już mam najlepsze lata za sobą i tak w zasadzie to nie jestem zawodnikiem mma tylko k1, a tutaj dla pieniędzy jestem". Cyrk dalej trwa panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Z kim wygrął Melvin w MMA pytasz!? To ja Ci odpowiem: z Cyborgiem (może nie ma na rozkładzie gwiazd, ale to kompletny fighter i walczył z najlepszymi), z Sakurabą (spec od parteru o 2 klasy wyżej niż Mamed i legenda), z Kazuo Misakim (na rozkładzie ma czołowych fighterów i również "mógł go obalić i poddać") ORAZ znokautowanie Marka Hunta w kilkanaście sekund!! Dodatkowo wartościowe wygrane w K1 nie z byle kim.

pilek
Manhoef to duże a nawet bardzo duże zagrożenie dla Mameda! Wielki czarny murzyn to był PAST PAST PAST x 100 PRIME Bob Sapp, który jeździł po wypłaty i sprzedawał się jak szmata...
Jeśli ktoś nokautuje Marka Hunta to może znokautować każdego na świecie! Melvin jest zabójczo szybki, stójka technicznie też na bardzo wysokim poziomie a jego siła ciosu jest niesamowita, w parterze jest słaby no, ale nie wyobrażam sobie Mameda idącego w nogi w pierwszych sekundach i liczę, że będzie stójka i KO na Mamedzie...
Melvin nawet mimo przegranych dawał często dobre walki oglądnij sobie jego walki, np. z Robbie Lawlerem...


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-30 17:11:09

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-30 17:11:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dla mnie przeciwnik bardzo dobry jak na warunki KSW a z kim Mamed wygrał może się spytajmy!?: z Pokrajacem (jak jeszcze sobą nic nie prezentował i nawet Juraz go pojechał), z Santiago (1-4 w UFC, ale poziom prezentuje dobry), Irvin (jedyna cenna wygrana to chyba z Houstonem, nic sobą nie prezentuje wszystko przegrywa, w dodatku przyjechał po wypłate nawet wagi nie zrobił), Lindland (mimo wieku i past prime mimo wszystko mocna wygrana, Lindland to czołowy zapasior i nie tylko), Taylor (też nie zły, ale Lindland był na wyższym poziomie), Wallace (0-3 w UFC, nawet porażka z kimś takim jak Hamman, dobry zapaśnik, dobra stójka, ale nic nadzwyczajnego).

Nie róbcie bożka z Mameda, bo ja jakoś nie widzę żeby Manhoef to była dla niego za niska półka, bo kogo on pokonał tak naprawdę!? O top 20 nie ma mowy... Melvin ma szansę go znokautować i mam nadzieję, że mu się to uda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jeśli chodzi o stójkę to nie mam zamiaru nic ujmować Melvinowi,bo wiadomo, że jest szalenie niebezpieczny i jest w stanie Mamedowi urwać głowę z kręgosłupem dobrym strzałem. Chodzi mi jednak o to, że sprowadzenie do parteru i sub w tym wypadku jest b. możliwe.

Ja sobie niestety wyobrażam Mameda schodzącego do nóg od razu. Chociaż też bym chciał ,żeby Manhoef wygrał.

Melvin, jeśli chodzi o stójkę to topowy zawodnik i nie twierdzę, że Mamed jest nie wiadomo kim i ma szanse nawiązać sensowną walkę stojąc na równych nogach. No, ale w tym parterze pewno będzie odwrotnie.

No zobaczymy. WAR MELVIN!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium