SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58469

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
za jaki ocean!? Chyba na wakacje^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Az sie przykro robi jak sie patrzy na komentarze pod HLem Manhoefa,więkoszość znich pisana na zasadzie "nieznam sie to sie wypowiem",dlatego licze na to ze Melvin urwie dla Khalidova łeb i znafcy zamkna sie raz na zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
niedobrze się robi jak się na to patrzy... Jeszcze tylko brakuje komentarzy : "POLSKA PRZEJMUJE TEN FILMIK" ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
mi się nawet tych gimbusowych komentów nie chce czytac ,w realnym swiecie tacy ludzie nie istnieją,kiedys kumpel z roboty strasznie się Pudzkiem Jarał,a jak mu pokazałem kto to jest REEM to szybko idola(jeżeli chodzi oczywiście o MMA,bo Pudzko jezeli chodzi o sporty siłowe to dla mnie zawsze będzie Fenomen i ewenement) zmienił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Oficjalnie potwierdzone: gala w otwartym Polsacie.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2012-11-01 00:48:37

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
chociaż tyle dobrego , czyżby ppv jednak się nie opłaciło ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja się tam cieszę, że tamta liiipna rozpiska była ppv bo nawet mi się oglądać nie chciało tego w ogóle właściwie a teraz będzie ciekawie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
3 walki w sumie mnie tylko ciekawią:
rewanż Kornika z Irokezem (imo Irokez wygra - TKO)
Materla z Wallace (imo Wallace by UD)
Mamed z Melvinem (imo Melvin by KTFO )
reszta jakoś mnie nie rusza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4858
Reasumując, jeśli wygra Mamed w stójce to przeciwnik był słaby, jeśli wygra w parterze to Mamed jest słaby bo nie chciał walki w stójce, a jeśli wygra Melvin to będzie na forum zbiorowy orgazm. Oczywiście nikt nie będzie tego chcieć oglądać, ale i tak każdy siądzie przed telewizor, bo akurat nie było nic ciekawszego w tv. Ehh, większość z was na prawdę kocha leczyć swoje kompleksy przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Melvin nokautuje i sam bywa nokautowany, ale stójka to jego najmocniejsza strona i pod tym względem jest to najniebezpieczniejszy rywal dla Mameda i zapewniam Cię, że żaden hejter tutaj nie napisze (w tym ja ) że Melvin ma słabą stójkę jak przegra z Khalidovem tylko Mamed ma zaj**istą i ma okazję to udowodnić... Jeśli podda Manhoefa to również będzie znaczyło, że potrafi sprowadzić rywala a nie gdy jego sprowadzali to poddawał.. Czyli potrafi zrealizować gp w 100%, żadna krytyka nie spadnie nawet jeśli przegra przynajmniej z mojej strony, bo mi nie o to chodzi tylko chcę żeby przegrał, bo na to zasłużył... KSW 21 ma bardzo dobrą rozpiskę jak na KSW i większość na forum to pisze dlatego nie rozumiem tego komentarza...
Co do leczenia kompleksów to ja np. nie lubię tylko Mameda z Polskich fighterów a np. Materli, Heldowi, Soszyńskiemu zawsze kibicuje nawet Pudzianowi chociaż czasami sobie jaja robię to go bardzo szanuje i mu kibicuje a co do Mameda to mam powody, które już tu niejednokrotnie wymieniałem i możesz uznać, że ja/inni leczą sobie tym kompleksy

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-11-01 10:26:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium