SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58360

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
pilek sprawdź PW - wysłałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
lechu tyle ,że jeśli UFC przyjedzie do PL to b ędą oferować dużo większy poziom sportowy niż KSW.
Dodajmy do tego ,że mogli by wykupić całe KSW razem z kastą i borkiem.

a na pewno problemem dla nich nie było by podkupienie paru kluczowych zawodników dla KSW gdyby chcieli ,żeby padli
(pudzian,Nastula,Mamed,Materla,Błachowicz) i kto ci zostanie do sprzedawania PPV? OFC Pudziao czy Nastula pewnie dostali by w morde w pierwszych walkach ,ale spokojnie mogli by ich tam przetrzymać patrząc na to ,że sporo polaków poszło by na takie galę ich ogladać(wykupiło PPV z ich udziałem)mówię o polakach mieszkających w US.

Tak samo patrz -Bellator. Po co mają kupywać tą organizację skoro mogą podkupić najlepszych zawodników?
Lombarda już kupili a największy hype na niego był teraz będzie Alvarez a później Chandler , i bellatorowi zostanie organizowanie gal gdzieś w rosjii bo rusków mają teraz w chuy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
powiem tylko tyle, że Agresst i xper dobrze piszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Szczytem marzen dla KSW moze byc taki poziom, ze na organizowane przez nich gale beda przyjezdzac poszukiwacze talentow z UFC. Ze bedzie takim inkubatorem, z ktorego piskleta wyfruwaja do USA.

Czy to by podniosla poziom mma w Polsce? odpowiedz jest oczywista. Jakby kazdy Michal czy Kamil wiedzieli, ze jak dadza pokaz to dostana bilet do dollarowego zlotego siwata, to by wyciskali nie siodme, ale setne poty na treningach. I dawali 200 % normy w walkach.

Ale tak nie bedzie. Od czasow Pudziana jest zwrot w tyl. Jest odcinanie kuponow od marki. K i L to se mysla raczej: chvj. Trza jechac na marce poki mozna. Zwinac hajsu ile sie da. A potem? - co mnie to moze obchodzic. Ile to moze trwac, zanim ludzie odwroca sie od KSW na dobre? Moze rok. Moze dwa.

A moze to wcale nie Kawul i Lewy sa zrodlem zla? Moze to wlodarze Polsatu cisna na PPV i Mameda w na dobre i na zle?

Z mojego punktu widzenia - jeden chvj. Wbijam laske w KSW. Jest UFC. Jest Bellator. Szkoda hajsu na badziwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
_lechu_
Polska to za mały rynek żeby zrobic organizację na miarę Bellatora a o wielkości UFC to całkowicie możecie zapomniec.
Jak ktoś mówi że chce tu w Pl zrobic takia federacje żeby do nas przyjeżdżali najlepsi to śmieję mu się w twarz.

Po pierwsze ludzie nie są nauczeni płacic wolą kraśc.
Przykład PPV najlepsze gale sprzedają się 1-2 mln ( UFC)


Śmiać to się możesz w twarz ale do lustra i z własnych mentalnych ograniczeń. Typowe zaściankowe myślenie...u nas jest beee i nie da się nic z tym zrobić. A jeśli jawnie przyznajesz że wolisz kraść, to Twoja sprawa, chyba że sam siebie do ludzi nie zaliczasz.
PPV to nie jest jedyny sposób robienia pieniędzy. Przykład: żeby zwielokrotnić zainteresowanie skokami narciarskimi (a w tym nakłady, zyski etc.) wystarczył jeden człowiek (umownie). To jest "target" w jaki trzeba się u nas wpasować. Lubimy rodzimych zwycięzców. Myślisz że Pudzian swoją popularność zawdzięcza charyzmie ? Nigdzie nie napisałem, że w Polsce da się zrobić kopię UFC. Da się natomiast zbudować coś na miarę czasów, ale w naszych realiach i innymi sposobami. Tylko nie oczekuj że rozpiszę biznes plan i wstawię tu na forum. A rynek już dawno przestał mieć ograniczenia wytyczone granicami krajowymi. Zresztą, co to za syndrom zagranicznego zmywaka ? Analogicznie za naszymi rodzimymi specjalistami, inżynierami etc. - jadą za granicę, jeśli tam się sprawdzają i odnajdują to tyle ich widzieliśmy i pracują sobie właśnie gdzieś na rozwój innego kraju. Mamed pojedzie się "sprawdzić" do UFC i co ? Sprawdzi się, będzie wygrywał, dostanie lepszy kontrakt i sporo kasy, no to świetnie. Najbardziej na tym skorzysta on sam i Dana White (szczególnie jeśli byłby w stanie walczyć tak samo efektownie). Dlaczego min. USA tak chętnie "skupuje" ludzi zdolnych we wszystkich płaszczyznach? Albo po co Borussia Dortmund kupiła Lewandowskiego ? Żeby mógł się sprawdzić ? Żeby pomóc polskiej piłce nożnej ? Ale jeśli Ty sądzisz, że się nie da bo bieda i jedyna opcja u nas to eksport resztek talentów za granicę by tam dumnie reprezentowali orła białego to faktycznie, pomnożyć takiego Ciebie przez tych parę milionów rozsianych po całej Polsce i rzeczywiście jesteśmy w głębokiej d***e.


Tym postem pokazałeś że masz mizerne pojęcie o procesach powstawania dużych firm.

Piszesz że potrzeba jednego człowieka do rozwoju dyscypliny to ja Cię pytam ile za ery Małysza zbudowano obiektów treningowych: Skoczni,Sal ile mamy tunelów aerodynamicznych i ilu młodych perspektywicznych na tej erze wyrosło? Nie wiem czy wiesz ale Wielka Krokiew umiera.Mało się tam dzieje.

Do tego żeby w Polsce powstawały wielkie firmy i marki potrzeba rozwoju naszego kraju.Dziesiątki lat okradanego /mordowanego i żyjącego w chorym systemie.

TAK POLACY KRADNĄ zobacz na ilosc kupowanych płyt z grami , muzyką , ile sprzedaje się książek.Nie ma w swiadomości naszego narodu płacic za coś co można miec za free z neta. Nie szanuja artystów itd.

Potrzebna jest zmiana pokoleniowa i rozwój gospodarki.Trzeba gonic innych.

Ty oczywiście nie myślisz zaściankowo sorry Milordzie...
Swietna idea to trzymac młodych zdolnych u nas w kraju ale oni lache kładą na mierne zarobki o brak szans na rozwój. Nie po to była ich krwawica na uczelniach żeby się łasic o byle etat.

ale to forum sportowe jak chcesz ze mną kulturalnie podyskutowac to priv. I nie gorączkuj się tak.

Zmieniony przez - Agresst w dniu 2012-11-12 20:53:00

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
O co tu się kłócić, przecież to jasne że potencjał gospodarczy Polski jest mniejszy, prawo jest mniej przyjazne przedsiębiorcom itp itd.

Możemy stworzyć coś dobrego, ale USA nie dogonimy- za duża różnica gospodarek. Co nie zmienia faktu, że powinniśmy kombinować.

Ja powiem szczerze- nie mam aż takiego parcia na Mameda w UFC. W UFC jest tylu zayebistych zawodników, że mogę obejrzeć Khalidova w KSW.

Wiadomo, fajnie by było, ale nic więcej.

Tak czy siak to w UFC walczą zawodnicy przy których mam wysoki puls (przy Mamedzie nie mam), więc nie będę płakał. Rozumiem Mameda i jego decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
nie masz bo wiesz ,że wygra nie mów mi ,że by cię nie ciekawiła walka np. z Wandem czy Cungiem Le
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Z Wandem wiadomo, szczególnie starym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
xper, ciekawiłaby ale bardziej mnie ciekawi Reem vs JDS, Aldo-Edgar i parenascie inncyh zestawień możliwych w UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Agrest pokaz mi narod ktory nie sciaga gier, filmow itpe. W na zachodzie czy w usa ludzie maja zaj**iste zarobki w porownaniu do Polski i jakos tez sciagaja, a to dopiero zlodzieje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium