SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - Torwar Warszawa 1 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
@Dremor Jedno nie wyklucza drugiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No, ale ja nie o tym przecież piszę...

Skoro jest tyle ciekawych zestawień w UFC do zrobienia to mówiąc dosadnie w dvpie mam walki Mameda. Fajnie byłoby to zobaczyć wiadomo, ale żeby od razu pluć się w każdym temacie na ten temat to nie:)

Będzie to będzie, nie będzie to przeżyję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221427
dajcie spokój Zuffa>KSW niech panowie cwaniaki wyłożą kase to do Polski będą walili dżwiami i oknami dobrzy zawodnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra. A kto jedzie z forum 1 grudnia na żywca oglądać, by wspierać rodzima produkcję z własnej kieszeni? Faktycznie też nie wysyłałbym wszystkich za Wielka wodę, bo wówczas u nas zabraknie gwiazd. Ostatnio była dyskusja, że fajnie byłoby Helda u nas w KSW oglądać, albo Grabowskiego. Pisali to czasem ci sami ludzie, którzy by wszystkich wysyłali poza Polskę... Wg. mnie jeśli bedą organizacje, które dadzą kontrakt "nie-na-wyłączność" , to jestem za transferem. W innych przypadkach - niekoniecznie. A na pewno nie będę pluł jadem, że Mamed nie chce wyjechać i twierdzi , że tu mu lepiej.

oraz wywiad z Saidovem:





Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2012-11-13 08:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Dobrze, nie pluj jadem za to, że nie chce wyjechać i uważa, że tu ma lepiej, całkiem rozsądne nawet. Ja jednak już trochę plunąłem i to z zupełnie innych pozycji ideowych, które tobie być może do głowy nie przyszły - jako sensowne powody do rozgoryczenia i popluwania sobie...
Dla mnie, skoro zamierza walczyć tu, to może zniknąć zupełnie, a ty będziesz mu kibicował może. Widzisz, jestem kibicem walecznych ludzi, którzy idą drogą smoka, łoka łoka, natomiast nie kibicuję innego rodzaju postawom...

Wracając do opluwania, przed którym się wzdragasz... Niechęć odczułem w wyniku pozorowania postawy przeze mnie podziwianej - co delikwent czynił skutecznie nawet.
Nie wnikam w motywacje, czy mu się odmieniło, bo babcia go namówiła, czy może wszystko było udawane, najzwyczajniej nie lubię delikwenta za efekt, za ostateczne "nie" adresowane do własnego "tak", co to je na ringu jeszcze wypowiedział, które to "nie" ukazuje ile w nim gościa do podziwiania, a ile czegoś innego, co jest dla mnie obojętne lub nawet odpychające...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4220
Z polskich zawodników na ufc chętnie bym obejrzał Jana Błachowicza i Tomka Drwala, a Mameda choć darzę sentymentem to jest on raczej na stałe bohaterem i bestia fighterem ksw. A w ufc w wadze Mameda jest np taki pająk Silva ciekawe kto by wygrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
to chyba jakas kpina co ty piszesz. Blachowicz w UFC? On w wiekszym miescie w pierwszym lepszym pubie dostaje oklep. chyba ze cala twoja wypowiedz byla dla zartu to sorry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
2 powyższe komenty jak żywcem wyjęte z onetu/wp/pudelka

"A w ufc w wadze Mameda jest np taki pająk Silva ciekawe kto by wygrał."

Proste, że MAMED KHALIDOV!!!



Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-11-13 23:05:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
twoj jest kwintesencja znawcy mma rodem z sherdoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja się za żadnego znawce nie uważam, nie moja wina, że mi pisze Specjalista w prawym dolnym rogu

KSW!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Treningi MMA.

Następny temat

Artur Sowiński vs Maciej Jewtuszko rewanż na KSW 21

WHEY premium