SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTUZJA - bolesna kontuzja... co robic?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Witam!
W poprzednim temacie w ktorym pytałem o suplementacje wspominalem o kontuzji. 16 wrzesnia nabawilem sie kontuzji( chirurg stwierdzil, iz jest to zbicie nadgarstka po obejrzeniu zdj. rentgenowskiego i wywiadzie ) przez 3 tyg mialem szyne gipsowa, jezdzilem na kontrole. Przy zakonczeniu leczenia, ortopeda mowił, ze mam oszczedzac reke i jej nie przeciazac. Jest juz 22 a reka nadal boli przy okreslonym ruchu nadgarstka( kiedy chcialbym np. cos odkrecic- mam nadzieje, ze domyslicie sie jaki ruch mam na mysli).
Chcialbym juz powoli wrocic na siłownie, co radzicie ? Oprocz opasek na nadgarstki. Jakie cwiczenia,treningi? Dodam, ze bardzo mi zalezy na tym by juz rozpoczac treningi, juz i tak zbyt duzo czasu stracilem;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nikt tu nie będzie podważał kompetencji lekarza. Skoro on Ci powiedział, że musisz oszczędzać ręke to tak zrób. Tym bardziej jeśli czujesz ból. Idź najlepiej na kolejną wizyte i powiedz mu, że ból nadal jest(opisz dokładnie), może masz źle zrośnietą, albo źle złożoną. Nic więcej Ci nie pomożemy.

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Lekarz ten powiedział mi, ze on mi juz nie jest w stanie pomoc. Powiedzial, iz wiazadla zostaly naciagniete co za tym idzie bede mial juz zawsze problemy z ta reka. Bede odczuwal bol przy duzym przeciazeniu tej reki, przy zmianie pogody oraz bedzie bardzo kontuzjogenna. Zastanawiam sie czy czy mozna zminimalizowac prace stawu poprzez okreslone cwiczenia badz opaski... wydaje mi sie, ze jest to niemozliwe... ale nie mam nic do stracenia pytajac was, fachowcow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Ja bym polecił zmiane lekarza, jeśli pieniążki pozwalają to wizyta u prywatnego nie zaszkodzi. Czasami wystarczy inny rzut oka na sprawe i da się polepszyć sytuacje ręki. Ja Ci pomóc nie jestem w stanie, może jakiś kolega będzie miał inną rade.

Zdrówka

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Dziekuje Ernii... moze jeszcze ktos zna inny sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Konsultacja u innego lekarza specjalisty na pewno nie zaszkodzi. Podpytaj się lekarza jest teraz tyle różnych zabiegów rehabilitacyjnych że może któryś Ci pomoże. Zdrowia i 3maj się.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Dzieki Lukeout... Z reka jest juz lepiej, mysle, ze w przyszlym tygodniu rozpoczne treningi chociaz jest to jeszcze pod znakiem zapytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Pomyśl o porządnych zabiegach rehabilitacyjnych jak i o fizjoterapii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
Wrociłem na silownie, bedzie drugi tydzien... jest niezle z wyjatkiem bicepsu i tricepsu. Nie moge robic uginan sztangielkami czy gryfem- za bardzo obciazaja nadgastek. Poki co robie same izolacje na triceps i biceps. Moze polecic jakies ciwczenia, ktore dobrze rozwijaja te partie a mimo wszystko nie obciazaja w duzym stopniu nadgarstow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1770
mozecie* niestety biceps to moja najgorsza partia a przez to, ze nie moge ciwczyc za pomoca podstawowych cwiczen zapewne bd odstawal jeszcze bardziej przez ta kontuzje. CZEKAM NA ODP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
1. Odpocząłbym od treningów w których musisz wykorzystywać ręce
2. Tak Mario pisze - rehabilitacja, fizjoterapeuta
3. Spróbuj poćwiczyć w usztywniaczach na nadgarstki - ból będzie dużo mniejszy z tym tylko żebyś nie przesadzał z obciążeniem

http://trec.com.pl/esklep/usztywniacze-nadgarstkow-p-16.html



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego.

Następny temat

Trening masa ocena

WHEY premium