SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Do wygrania nowy gainer Iron Horse FULL MASS GAIN 30 + SZEJKER

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
Może jakiś dokłądniejszy opis/fotorelacja czy cuś?

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2533
Fotoleracji niestety nie zrobie gdyz mi sie popsuł aparat ale jak zmotam to zrobie wiec rozpuszczalnosc tak jak juz wczesniej napisalem jest dobra, poniewaz nie trzeba rozcierac czy cos w tym stylu tylko mocno szejkowac, wada jest zbyt slodki smak, ale da sie to zalatwic dajac wiecej wody i mniej gram gainera to wtedy jest tylko taki posmak. Ogolnie produkt pod okiem skladu jest dobry. Ogolna ocena produktu sumujaca sie z wszystkich cech to 4+ wiec jest to produkt ktory mozna smialo polecic, zobaczymy jak tam efekty, ale toz zalezy od diety.

Dąż do takiego wyglądu o jakim marzyłeś, a nie do takiego który ci narzucono

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
Z tego co widzę to wszyscy oprócz mnie dostali paczkę już nawet w poniedziałek więc pomyślałem, że może listonosz nie zostawił mi awizo więc przeszedłem się na pocztę. Pani w okienku powiedziała mi, że na moje nazwisko nie ma na magazynie żadnej paczki i prosiła o podanie numeru przesyłki (kod kreskowy na wypełnianym druczku na poczcie). Czy ktoś z teamu Progress posiada owy kod? Wtedy będzie można sprawdzić gdzie w tej chwili znajduje się przesyłka.

A może po prostu zapomnieliscie wysłać jednej z paczek ?

Zmieniony przez - borsukje w dniu 2011-03-03 16:02:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Drogi Borsukje, nasz magazynier próbuje sie od kilku dni z Toba skontaktować telefonicznie,ale wciąz włącza sie poczta głosowa. ja także przed chwila dzwoniłam-niestety bezskutecznie

Problem w tym,że nie podałeś nam miasta i nie moglismy wysłać paczki. paczka czeka spakowana! Podaj zatem miejscowość i jutro slemy paczuszkę!

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
na forum lub na maila [email protected]

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
ups
przepraszam za błąd - już wysłane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Paczka wyjdzie jutro

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Witam
Od wczoraj zacząłem testować irontest standard,nigdy wcześniej nie brałem żadnych tego typu środków,nie wiem czy to wogole podziała na mnie bo mam 22 lata ale jak się dostało od firmy za free to trzeba coś o tym naskrobać:D na razie łyknąłem 3 tabletki przed snem i jedynie co powiem że tabsy są gorzkie :P:P Od poniedziałku wznawiam treningi po tygodniowej regeneracji po cyklu na krecie tak że zobaczymy co i jak będzie.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
biedrzyk12 - dzięki za relację, choć specyficzną Podziel się z nami swoją opinią po paru dniach stosowania - napisz co sądzisz o regeneracji, wuskularyzacji(wyżyleniu), wydolności organizmu, jakości snu i tzw. "chęci do życia"

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Napiszę na pewno. Od 3 tygodni podjąłem się nowej pracy i wstaje o 5.30 od pon. do piątku i szczerze powiem że średnio się wysypiam,wiec mam nadzieję ze jakość snu się znacznie poprawi a co za tym idzie "chęć do życia".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN ĆWICZEŃ wiek 16 lat waga 60 kg wzrost 175cm na klate biore 60 kg chce wiecej;d

Następny temat

Temat do wklejania prac konkursowych!

WHEY premium