SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS - Do wygrania nowy gainer Iron Horse FULL MASS GAIN 30 + SZEJKER

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Witam
czwarty dzień już łykam po 3 tabsy na noc i powiem szczerze na razie nic nie odczuwam ale to dopiero początek może się rozkręci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
Witam
No i irontest chyba zaczął dawać znać o sobie,od dwóch dni wstaję taki bardziej wypoczęty ,nie jestem zmęczony ,nie chce mi się już tak spać po robocie.wiec powoli jest dobrze:)zobaczymy jak dalej:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
będzie tylko lepiej

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760


Sorry, że dopiero teraz ale dopiero wczoraj wziąłem pierwszą porcję.
Gainer przyszedł dobrze zabezpieczony. Folie ochronne, wieczka - OK.

Smak banan mi smakuje. Pomieszany z wodą wchodzi szybko i bez zarzutów. Piany praktycznie nie miałem w ogóle! Dzisiaj spróbuję z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
i jak smaczek na mleczku?:_>


może jakieś dodatkowe spostrzeżenia?

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
No i mój sen zmienił się na lepsze:) co za tym idzie regeneracja na plus. Odkąd napisałem że iron zaczął działać to do tej pory wstaje super wyspany.Tak że produkt działa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5760
i jak smaczek na mleczku?:_>

na mleku smakuje mi o wiele lepiej niż na wodzie
porównywać do innych gainerów niestety nie mogę bo to jest mój pierwszy gainer który piję regularnie

100g gainera + 350-400ml mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Miałem do przetestowania od Doroty smak BANAN i VANILIE, jako, że jestem endomorfikiem jak i obecnie przeprowadzam redukcję, to miałem tylko po 1 porcji każdego ze smaków do przetestowania.

Smaki oby dwa jak dla mnie super, nie pijam gainerów ze względu na mój typ endomorficzny, ale na prawdę mi smakowało, szczególnie banan. Odżywki wypite w proporcji 1:1 mleko+woda, bardzo smaczne, szkoda, że mi nie wolno .

Rozpuszczalność również wzorowa, kilka machnięć szejkerem i koktajl był gotowy. Czekamy na resztę zwycięzców, niech napiszą coś od siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10991
ja rozrabiam moj waniliowy full mass teraz 70g na 250 wody,smak super. Na początku rozrabiałem w mniejszej ilości wody i byl za słodki teraz jest luks:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1028
kwestia indywidualnego smaku

jedni dadzą więcej, inni mniej wody No zależy też czy kogoś mocno ssie na słodkości, czy niekoniecznie

Golden Lion - nowa, farmaceutyczna jakość na polskim rynku suplementów.


PREZENTACJA FIRMY - http://www.sfd.pl/-t668545.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN ĆWICZEŃ wiek 16 lat waga 60 kg wzrost 175cm na klate biore 60 kg chce wiecej;d

Następny temat

Temat do wklejania prac konkursowych!

WHEY premium